• تحصیل
 • سوئد
 • قبرس
 • سوئد
 • سوئد
 • دال
 • سوئد 2

 

هایپر ایلند

دانشکده

برنامه ها و دوره ها

دنیای جدیدی از تحصیلات را در هایپر ایلند تجربه نمایید.

ما محدوده گسترده ای از برنامه های همه جانبه و دوره های متمرکز را برای دانشجویان، افراد حرفه ای و مدیران، ارائه می دهیم. دوره های ارائه شده در زمینه های تخصصی مختلفی طراحی گردیده اند که می توانید بر حسب سلایق خود دوره های مربوطه را انتخاب کرده و در این دوره ها شرکت کنید و یا این که از تیم خود بخواهید که به شما کمک کند تا بتوانید در دوره خاصی شرکت کنید.

آغاز کردن یک شغل جدید

زمانی که مهارت های مورد نیاز خود را به دست آوردید زمان این است که از مهارت های خود استفاده کیند. می توانید برحسب نگرش ها، فناوری ها و علایق خودتان ، شغلی را انتخاب کنید که بالقوه مناسب خودتان است.

امکان اشتغال در کنار تحصیل

شما می توانید دوره تحصیلی را به صورت پاره وقت و یا در بعد از ظهرها و یا آخر هفته ها و یا حتی به صورت دوره های آنلاین بگذرانید تا بتوانید در شغل مورد علاقه خود نیز مشغول به کار باشید. می بایست یاد بگیرید که چگونه می توانید از ابزارهای جدید و روش ها و فناوری های نوین استفاده کنید تا شغل خود را به بهترین نحو گسترشد اده و نتایج مطلوبی از شغل خود بگیرید.

برگزاری دوره های آنلاین، استفاده از ابزار و وسایل موجود، متدها و روش های کارگاهی با در نظرگرفتن نتایج بالقوه و ارزش های مربوط به آن ها

شما می بایست در خصوص دستیابی به تخصص و اطلاعات ویژه شغل خود، اطلاعات شایان توجهی را کسب نماید و بتوانید به نتایج مطلوب دست یابید. برگزاری دوره های آموزشی آنلاین مختص شما است.

تحصیل و مطالعه از طریق سایت

حال زمان آ ن است که شیوه تحصیلی سنتی خود را تغییر دهید و شبکه جدیدی را کشف کنید که بتوانید شغل و تحصیلات خود را با استفاده از ابزار اینترنتی آنلاین دنبال نمایید.

شما می توانید در چهار قاره و در هفت منطقه ، با ما در ارتباط باشید: لندن، سائوپائولو، استکهلم، سنگاپور، نیویورک، منچستر، کارلسکرونا.

ارائه مدرک تمام وقت

زمانی که برای ادامه تحصیلات هایپر ایلند را انتخاب می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که تحولات وسیعی در روش تحصیل خود ایجاد کرده باشید. شما می توانید دنش و اطلاعات خود را از طریق دستیابی به اطلاعات منحصر به فرد و با استفاده از افراد شاغل در زمینه های صنعتی، به روز رسانی کنید و استراتژی های خود را همواره در دنیای واقعی دنبال نمایید.

ارتقا فرایندهای تجاری و بازرگانی

یک برنامه تحصیلی تمام وقت در زمینه توسعه پایدار، باعث می شود که برچالش های تجاری امروزی غلبه شود.

منبع کارافرینی خود باشید

دانش و تجربیات خود را برای خلق ایده های جدید تجاری و کسب و کار به کار گیرید و در تلاش باشید تا در محیط متفاوتی به تحصیل بپردازید. پروژه های درسی خود را به صورت فرایندهای تجاری واقعی انجام دهید و راهکارهای جدیدی راکشف نمایید که رهبری را در شما ارتقا بخشد. این برنامه شامل رهبران واقعی صنعتی و همچنین ارتقا روندهای تخصصی شما می باشند. از این رو شما می توانید با مشتریان واقعی تعامل داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که تجربیات شما در آینده صد در صد به کارتان خواهد آمد.

انجام فعالیت های تجاری به شیوه های معمول را فراموش کنید.

شیوه های تخصصی و ویژه ای برای فعالیت های تجاری خود به کار گیرید و مدیریت و توسعه کسب و کار خود را بهبود بخشید. بسیاری از افراد از کانال های دیجیتالی و ابزارهای به روز دنیا برای ایجاد فضای رقابتی و پایدار استفاده می نمایند.

هایپر ایلند به شما دید بازی می دهد و باعث می شود که بتوانید افق جدیدی در کسب و کار خود ایجاد نمایید. شما می توانید تلاش کنید تا پروژه های به روز را اتخاذ نمایید و به صورت واقعی به کسب وکار خود رونق بخشید. می توانید تا حد مطلوبی شیوه های رهبری را ارتقا بخشیده و روش های کارافرینی جدیدی را برای بهبود فضای کسب و کار و ساخت کمپانی خود ، به کار گیرید.

راهکارهای تجاری جدید را یاد بگیرید تا بتوانید بر چالش های کسب و کار خود غلبه کنید.

یک برنامه توسعه تجارت و کسب و کار 65 هفته ای وجود دارد که طیف گسترده ای از مهارت های تجاری را به شما نشان میدهد و باعث می شود که بتوانید فعالیت های شغلی خود را ارتقا بخشید. شما نیاز دارید که 45 هفته را در یک کمپ در استکهلم بگذرانید و 20 هفته بعدی نیز در هر کجای دنیا ، کارافرینی داشته باشید.

نگرش های همه جانبه در خصوص فعالیت های تجاری

شما می توانید با دانش اختصاصی خود، همه موضوعات تجاری را پوشش دهید و یک بازاریابی داده محوری در فضای کسب و کار دیجیتال و همین طور کارافرینی اجتماعی و خلاقیت های فرهنگی و رهبری ایجاد کنید. شما می بایست یاد بگیرید که چگونه سازمان موفق و تاثیر گذاری داشته باشید و رهبری در این سازمان را تا حدامکان ارتقا بخشید. شما می بایست در مورد تغییرات و چگونگی انجام برنامه ها و پروژه های توسعه تجاری خود با دقت هرچه تمام تری عمل کنید و محتوای دیجیتالی خود را رشد و توسعه بخشید.

ایجاد یک محیط پژوهشی و تحصیلی خلاقانه

محیط های آموزشی و یادگیری سنتی را فراموش کنید و در تللاش باشید تا با شیوه های جدید با همکلاسی های خود تعامل داشته باشید. همه دوره ها در جهان ، به صورت خلاقانه ای برگزار شده و باعث می شوند که با راحتی و آسودگی هرچه تمام تر بتوانید در این دوره ها شرکت کنید. شما می توانید دید و نگرش جدیدی در مورد همکاری تاثیرگذار در این پروژه های تحصیلی داشته باشید و بدانید که تا چه میزان پروژه های تجاری شما، تحت تاثیر فرایندهای تحصیلی شما قرار می گیرند.

تجربیات خود را ارتقا بخشید.

شما می بایست هر روز تلاش کنید تا بیشتر و موثر تر پروژه های تجاری خود را در صنعت، دنبال نمایید. می بایست روش های جدیدی را بگذرانید تا داده های خلاقانه ای را به دست آورید و راهکارهای مشتری محور را بیشتر از قبل امتحان کنید.

نگرش ها ، رفتارها و توسعه فرایندهای تکنولوژیکی باعث می شود که روی مدل های تجاری و سازمانی شما تاثیر گذاشته شود.

پروژه های صنعتی را همسو با مهارت های خود انتخاب کنید.

نگرش ها ، دانش و اطلاعات خود را در جهت مهارت های خود شکل دهید و به خود کمک کنید تا به یک موقعیت استراتژیک مطلوبی در جهت توسعه فعالیت شغلی و تولیدی خود و رشد تخصص خود دست یابید و یک استارت آپ مهیج و جدیدی را برای خود شکل دهید.

زمانی که شما از مدرسه هایپر ایلند فارغ التحصیل شدید، فهم و دانش عمیقی در مورد مدل های تجاری موجود و چگونگی خلاقیت ها و توسعه فعالیت های تجاری پایدار خواهید داشت و به ویژه شما قادر خواهید بود تا

-    به صورت مستقل و تاثیر گذار پروژه های توسعه تجاری خود را برنامه ریزی و اجرا کنید و در محتوای دیجیتالی خود توسعه یابید.

-    یاد بگیرید که چگونه نگرش ها و رفتارها و توسعه های فناوری خود را شکل دهید و روی مدل های سازمانی و تجاری خود اثر گذارید.

-    شما می توانید یک برند صحیح را انتخاب کنید و در شبکه ها و کانال های ارتباطی و بازاریابی ، حضور تاثیر گذاری داشته باشید.

-         انواع روش های خلق داده  وراه حل های مشتری محور را فراگیرید.

-    به صورت تاثیر گذار مشارکت داشته باشید و بدانید که تا چه میزان پروژه های تجاری خود را می توانید دنبال کنید.

روش شناسی ها یا متدولوژی های موجود در دانشگاه هایپر لند ، مبتنی بر یادگیری محور و رهیافت های تجربه محور می باشند. ما امکان یادگیری و کشف و دستیابی به دانش و اطلاعات را در سراسر جهان فراهم می آوریم و می توانید در پروژه های آموزشی ما به گونه ای شرکت کنید که دانش و مهارت های خود را به ظهور برسانید.

شما می توایند از طریق ساختن، خلق کردن و تجربه کردن آموزش ببینید. ما می دانیم که با تجربه بیشتر از 20 سال افراد می توانند بهتر کار کنند و فعالیت های تجاری خود را توسعه بخشند.

کار کردن به صورت تیمی

مشارکت در فعالیت ها  ورقابت های صنعتی و مدرن، به صورت کار تیمی در سطح جهان باعث می شود که بتوانید تغییرات مثمر ثمری در شیوه زندگی و کسب و کار خود ایجاد نمایید.

آماده سازی برای ورود به دنیای واقعی

می بایست مثال های واقعی کسب و کار و فعالیت های تجاری را بشناسید و وظیفه های کاربردی خود را مرتبط با آن ها شکل دهید.

ایجاد شبکه های جهانی برای ظهور مهارت و تخصص ها

ما با فعالیت های صنعتی گسترده ای درجهان واقعی کار می کنیم و مهارت ها و استعدادهای خود را ارتقا می بخشیم.

برخی نظرات

هایپر ایلند به ما مبانی و رهیافت های خلاقانه و چالش برانگیزی در زمینه های موثر می دهد. من توانستم که روش های پویای تیمی را یاد بگیرم و بدانم که چگونه می توانم فعالیت های تجاری و فرهنگی خود را مدیریت کنم. من توانستم به گونه ای روی کار و خلاقیت خود متمرکز باشم که با بهینه سازی هر چه تمام تر و هماهنگی هرچه بیشتر با تیم کاری خود، کسب و کار خودم را ارتقا دهم.

در هایپر ایلند نه تنها من یاد گرفتم که چگونه می توانم نتایج فعالیت های تجاری خود را به صورت خلاقانه شکل دهم، بلکه یاد گرفتم که محیط هوشمندانه و خلاقانه ای برای تغییرات موجود ایجاد کنم و فعالیت های تجاری خود را توسعه بخشم. درا ین جا دو راهکار و المان کلیدی وجود دارد که در این راهکارها شرکت ها آماده هستند تا در آینده فعالیت های دیجیتالی خود را شکل دهند.

آموزش فنی حرفه ای در دانشگاه هایپر ایلند، بهترین گزینه است.

برنامه های فنی حرفه ای موجود در این دانشگاه، یک مدرک فنی حرفه ای را به تمامی شرکت کنندگان اعطا می کند و این مدرک به این معنا است که شما در فعالیت ها و دوره های یادگیری و آموزشی تجربه محور این موسسه شرکت کرده اید. در دوه های تجربه محور این دانشگاه، هیچ گونه کتاب متنی تدریس نشده و از روش های ازمون و آموزش سنتی  و معلمان سنتی اصلا استفاده نشده است. به جای آن شما می توانید در یک محیط یادگیری و آموزشی با انرژی بالا و مشارکتی به گونه ای کار کنید و آموزش ببینید که بتوانید کاملا در یک محیط کارگاهی مدرن و پویا، مهارت های خود را ارتقا بخشید. می توانید در یک محیط کارگاهی تجربه محور، تخصص ها و استعدادهای صنعتی خود را ارتقا بخشید و در همه دنیا از این مهارت های خود استفاده نمایید. شما می توانید شانس ایجاد راهکارهای جدید مبتنی بر مسائل واقعی و مشتریان واقعی را در تمامی پروژه های تجاری و کسب و کار داشته باشید.

شما می توانید به یک شبکه جهانی بپیوندید.

کلیه فارغ التحصیلان و افرادی که در هایپر ایلند مشارکت دارند می توانند در کل دنیا ، فعالیت های تجاری و پروژه های کسب و کار خود را توسعه بخشند.

شما می توانید به شبکه های جهانی و تصمیم گیری های جهانی بپیوندید وفعالیت های خود را به بهترین نحو به ظهور برسانید.

آموزش از راه دور فعالیت های تجاری و صنعتی

آزادی در انتخاب مکان و زمان تحصیل

فعالیت های تحصیلی و شغلی خود را می توانید به صورت آموزش از راه دور سازمان دهی کنید و می توانید در هر زمان و هر مکانی که بخواهید به راحتی به تحصیل در هایپر ایلند بپردازید.

بسیاری از برنامه های توسعه کسب و کار مشهور ما، به صورت برنامه ها و دوره های از راه دور ارائه شده اند. شما نیاز دارید که در کمپ های کارلسکرونا که در آگوست سال 2020 برگزار شده است حضور به هم رسانید و همین طور 5/2 روز در هر ماه بر گزار می شود. در این دوره زمانی، برنامه ها و دوره های تحصیلی مربوطه ، به صورت سخنرانی های آنلاین برگزار شده و می توانید مفاد آموزشی و ویدیوها را کاملا با هم ادغام کنید و یک گروه مباحثاتی آنلاین را شکل دهید و برنامه ها و دوره های یادگیری عملی و همین طور برنامه های مستقیم را نیز به خوبی بگذرانید.

شما می توانید در محتواسازی فرایندهای تجاری خود به بهترین نحو مشارکت داشته باشید.

بیان محتوا و فعالیت های تخصصی شما در دستان قدرتمند شما است. با تحصیل در دانشگاه هایپر ایلند می توانید مهارت های در دست اقدام خود را به گونه ای توسعه بخشید که در جهت و هم سو با محتواهای تولید شده باشد. شما می بایست خلاقیت کارهای در دست خود و همین طور نگرش های کاربران را در هم ادغام نموده و بهترین راه حل را متناسب با نیازهای بازار خود ، پیدا کنید.

مهارت های بحرانی و صنعتی را به بهترین شیوه فراگیرید.

برنامه توسعه مهارت های صنعتی و بازاریابی به شما کمک می کند تا قابلیت های خود را به ظهور برسانید و با راحتی هرچه تمام تر بتوانید کیفیت محتوا را در کلیه زمینه های متفاوت استراتژیک ارزیابی نمایید. شما می توانید مهارت هایی مثل داستان سرایی، تولید محتوا، ساخت کلیپ های ویدیویی و همین طور نویسندگی را در این دانشکده فرا گیرید. هم چنین شما می توانید مهارت های خود را به گونه ای ارتقا دهید که در سطح نیازها و استراتژی های شما باشد و دوره های برنامه ریزی و تولید خود را به بهترین شیوه شکل دهید. به همین ترتیب می توانید روش هایی برای تحلیل و مقیاس سنجی کانال های دیجیتال به کار گیرید.

برنامه های مربوطه ، نگرش های تاثیر گذار روی بازاریابی را پوشش می یدهد و می توانید به ارتباطات و فروش و همین طور چشم اندازهای مربوط به فعالیت های تجاری و حرفه ای به بهترین نحو بپردازید. شما نیاز دارید که تازه ترین، گسترده ترین و جذاب ترین فعالیت تجاری و بازاریابی را در طی جهان به دست آورید.

تولید محتوا در قر ن بیست و یکم، چیزی ورای کلمات است.

برنامه ها و دوره های تولید محتوای امور تجاری، بیشتر از 65 هفته به طول انجامیده و در این دوره نسبتا طولانی، قابلیت های ارزیابی کیفیت محتوا در زمینه های استراتژیک دیجیتال برای شما ارائه گردیده است. شما 48 هفته را در یک کمپ در استکهلم می گذارید و پس از آن به مدت 17 هفته می توانید فعالیت های کارآفریتی خود را در سطح جهان به بهترین نحو دنبال نمایید.

مهارت تولید محتوا

شما برای تولید محتوا نیاز دارید که دانش عمیقی در زمینه های خلاقانه و نوینسدگی و همین طور استراتژی استفاده از متون، تصاویر و فیلم ها و فایل های صوتی در کانال های دیجیتال داشته باشید.

استفاده از اصطلاحات صحیح

شما می بایست همه مبانی و مفاهیم پایه و تعاریف مهم در خصوص تولید و ارتقا محتوا را یاد بگیرید. می بایست به صورت خلاقانه فعالیت نویسندگی را انجام دهید و محتوا را به گونه ای تولید نمایید که مناسب برای وبلاگ ها ، برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل، پادکست ها و همین طور وبسایت ها باشد. یک مفهوم اصلی از بازاریابی را در غالب تحلیل و فروش داده، انتشار اطلاعات در فضای رسانه ای و همین طور تولید ویدیو وپادکست ، ارائه دهید.

آگاهی از مبانی فرهنگی

شما می بایست از مباحث فرهنگی و روانشناسی، دانش و اطلاعات عمیقی داشته باشید تا بتوانید محتوا را به صورت خلاقانه تولید کنید  و استراتژی های موفقیت آمیز خود را شکل دهید. شما می بایست تازه ترین، جذاب ترین و آینده دار ترین فعالیت تجاری و بازاریابی را آموزش ببینید.

نگرش های جالب توجه

شما می بایست چالش های استراتژیکی و تجاری خود را به بهترین نحو حل کنید و در مورد طراحی اصول کسب و کار و رهیافت های مشتری محور، بهترین راهکارها را ارائه دهید و چشم اندازهای قانونی و توزیع و تولید محتوا را نیز آموزش ببینید. شما می بایست اطلاعات خود را به بهترین نحو به روز رسانی نمایید و نیاز دارید که استراتژی ها را به صورت موفقیت آمیز دنبال کنید و مراحل برنامه ریزی و تولید را به صورت پی در پی و موفقیت آمیز طی کنید. روش های مربوط به تجزیه وتحلیل و مقیاس سنجی و اندازه گیری کانال های دیجیتال نیز در این بخش آورده شده اند.

دستیابی به مهارت های مرتبط صنعتی

مطالعات اخیر در مورد 76 درصد از شرکت های شمالی انجام شده است که در زمینه تولید محتوا کار کرده و 58 درصد از این شرکت ها تمایل به افزایش تولید محتوا در طی سال پیش رو دارند.

پس از آن که برنامه تولید محتوا و دستیابی به شغل مورد علاقه شما در زمینه بازاریابی، ارتباطات و یا تولید محتوای رسانه ای در یک شیوه خلاقانه، با موفقیت انجام گرفت شما می توانید یک شرکت بزرگ یا یک استارت آپ بزرگ را برای خودتان شکل دهید. شما می توانید واقعیت ها را با در نظر گرفتن چشم انداز های مطلوب، به خوبی شکل دیهد و روش های خلاقانه و سازمان های خصوصی و برندهای نرم افزاری کامپیوتری را در بهترین شرایط به کار برید. بسیاری از کارمندان سوئدی ، تمایل دارند که در این شرکت ها و استارت آپ ها مشغول به کار شوند و در این برنامه ها حضور به هم رسانند. شما می بایست همواره با فارغ التحصیلان دانشگاه هایپر اسلند در ارتباط باشید.

زمانی که شما از برنامه های تولید محتوای دانشگاه هایپر اسلند فارغ التحصیل شدید می توانید مهارت های خود را توسعه کنید و جنبه های جدید و خلاقانه ای برای تولید محتوا مبتنی بر اهداف خود شکل دهید. اهداف و فعالیت های تجاری شما تا حد زیادی وابسته به مخاطب شما می باشند. شما قادر خواهید بود که :

-         از شبکه های توزیع متفاوت به صورت خلاقانه و تاثیرگذار استفاده نمایید.

-    روش های برنامه ریزی تولید محتوا، بازاریابی، فروش و ارتباطات عمومی و اهداف کاربردی را در نظر بگیرید.

-    روش ها و فرایندهایی را در شیوه کاری خود اعمال نمایید که مبتنی بر طرز تفکرات خود و روش های طراحی کاربر محور و روش های تولیدی باشد.

-         مراحل تولیدات کاربردی متن، تصویر، طراحی ، صوت و تصویر را به خوبی شکل دهید.

-         فرایندهای تعهد به کیفیت مفاهیم و کیفیت محتوای تولید شده را تضمین مایید.

-    منابع تخصیص داده شده به داده در روش های تحقیقاتی، تحلیلی ، توسعه و توزیع محتوا را در مسیر مربوط به خو د به بهترین نحو به کار برید.

تحلیل داده

تصمیم های داده محور را شکل دهید و روی تفاوت های موجود متمرکز باشید.

90 درصد از داده های موجود در دنیا، در طی دو سال اخیر از طریق سنسورها، رسانه های اجتماعی، تصاویر، تعاملات اجتماعی، سیگنال های جغرافیایی از تلفن های اجتماعی، به دست می آیند. با در نظر گرفتن منابع داده های بزرگ، می توان به مزیت های رقابتی جدید دست یافت و همچنین شرکت های جدید نیز نیاز دارند که چگونگی مدیریت و تحلیل داده ها را با در نظر گرفتن نگرش ها و دانش و اطلاعات تصمیم گیری های استراتژیک را شکل دهند. برنامه های تحلیل داده، راهکار اصلی برای آموزش و یادگیری های دسته جمعی را فراهم می کند که با تحلیل و ترسیم نتیجه گیری های مربوطه در ارتباط بوده و داده های تصمیم گیری را به بهترین نحو پشتیبانی نموده و روش های کسب و کار هوشمندانه تری در این دانشگاه در جریان می باشند.

در توسعه فعالیت های تجاری و بازاریابی ، می توانید شاهد دستیابی به اطلاعات و داده های منحصر به فردی باشید. شما می توانید تحلیل داده و بازاریابی های داده محور و استراتژی های هوشمند را به بهترین نحو بیان نمایید. شما می توانید از استراتژی های تجاری و برنامه های بازاریابی به گونه ای استفاده کنید که روی خدمات و تولیدات مربوطه بیشترین تاثیر را گذارد.

آن چه شما در این دوره یاد خواهید گرفت

ارتقا مهارت های خود را یاد خواهید گرفت.

داده ها در طی بازاریابی و انجام فعالیت های تجاری، به خوبی در حال تغییر هستند. در حدود 80 درصد از برنامه های تحلیل داده ، به شما مهارت هایی می دهد که باعث می شود فعالیت شغلی خود و استراتژی ها و کارافرینی را تسریع نمایید. شما می بایست 53 هفته از برنامه های خود را در کمپ استکهلم ادامه دهید و پس از آن به مدت 27 هفته در هر کجای دنیا که صلاح می دانید فعالیت های شغلی خود را ادامه دهید.

محتواسازی معنادار

فهم عمیق داده ها و اطلاعات، مبتنی بر داستان سرایی معنا دار است. شما می بایست یاد بگیرید که چگونه از داده های اینفوگرافیک استفاده کنید و داده ها را نیز به بهترین نحو شکل دهید و فعالیت های بازاریابی را به صورت موفقیت آمیز دنبال نمایید. تجربیات در دست اقدام با مجازی سازی داده همراه بوده و پیام های واضح و خلاقانه ای به دنیا داده می شود.

ابزارهای صحیح

شناسایی، تحلیلی و بیان داده های آماری و ابزارها در این مرحله بیان می شود. حال شما می بایست نتیجه گیری ها را وابسته به داده ها و همچنین پیش بینی ها و حل مسائل به خوبی ارائه دهید. از اطلاعات حاصله به خوبی استفاده کنید تا بتوانید ایده های جذاب و منحصر به فرد تجاری را ارائه دهید و به مشتریان خود عرضه دارید. چشم اندازهای موثر و مفید را به خوبی در نظر گیرید و ایده ها و مفاهیم موجود در ذهن خود را بفروشید.

منابع و تفاسیر

دانشجویان می بایست در مورد داده های موثر و معتبر اعتبار سنجی شده، بحث و تبادل نظر شود که هم در سیستم های داخلی و هم در سیستم های خارجی موجود می باشند. و مباحث جالب توجه تر و چالش برانگیز تری برای آن ها مطرح می گردند. شما یم بایست در مورد نرم افزارهای هوشمند تجاری و طراحی و کمک به استراتژی شرکت ها و تصمیمات تجاری، نیز بحث و تبادل نظر شود.

تلاش کنید تا مهارت های خود را همسو با شغلتان سازماندهی کنید و به پیشرفت شغلی خود شتاب بخشید

برنامه های تحلیل داده در این جا بیانگر روش های شبکه بندی و همچنین دستیابی به پشتیبانی شرکت ها  است و به همین ترتیب تحلیل داده را نیز به خوبی به کار گیرید. انتظار می رود که سوئد به تنهایی در طی چهار سال فعالیت خود را شکل دهد و 5200 تحلیل داده مورد نیاز در صنعت به خوبی انجام گرفته است.

علاوه براین ، همه دوره های مفید و ارزیابی شده برای صنایع تجاری امروزه به کار رفته و فعالیت های حرفه ای صنعتی نیز به آن بخش تحویل داده می شود. پروژه های واقعی به صورت خلاصه برای مشتریان واقعی ارائه می شوند و هسته اصلی برنامه های تجاری و بازاریابی دانشگاه های ایلبند می باشند که همکاری تنگاتنگی با شبکه های صنعتی ما دارند.

نگرش ها، دانش واطلاعات و برنامه های مهارتی ما به ما کمک می کند تا داده ها را به خوبی تحلیل نماییم. استراتژی های داده های دیجیتال، تحلیل بازار و تبدیل تخصص ها، استراتژی های بازاریابی و همین طور موارد دیگر نیز در این بخش مورد بحث قرار خواهد گرفت.

دستیابی به یک شغل در حال رشد

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه هایپر ایلند، برای هر فرد فارغ التحصیل از یک دوره خاص، یک شغل منحصر به فرد ارائه می دهد. ما به شما این امکان و این شانس را می دهیم که با 5000 نفرد ر دنیا تعامل داشته باشید. ماموریت ما این است که شما را با دنیا ارتباط دهیم و روش های آموزش و یادگیری سهل و ساده ای برای شما ارائه کنیم.

نیازهای صنایع امروزه را بشناسید

شما می توانید به یک محیط سریع و خلاقانه ای بپیوندید و یک کارگاه مدرن را شکل دهید. شما می توانید استراتژی ها وبرنامه های خلاقانه و مدیریتی خودرا به گونه ای شکل دهید که به شما کمک کند تا مهارت های خود را ارتقا داده و مسائل چالش برانگیز در دنیای واقعی را حل نمایید.

همه منابع ، برای تامین نیازهای صنایع امروزی، پیشنهاد گردیده اند و تحویل متخصصان امور صنعتی داده شده اند که می بایست در همین زمینه ها به بحث و تبادل نظر پرداخته شود.

همه دوره ها به گونه ای طراحی می شوند که نیازهای صنایع امروزی را به خوبی پوشش دهند و به متخصصان امور صنعتی تحویل دهند. پروژه های واقعی به این صورت گزارش داده می شوند که مختص مشتریان واقعی بوده و برنامه های دیگر نیز با همکاری شرکای صنعتی به خوبی انجام می گیرند.

توسعه مهارت های جدید

شما می بایست تخصص های برنامه ریزی، تحقیقاتی، تجربیات کاربری، طراحی های کاربر محور رابه گونه ای شکل دهید که توسعه فعالیت های تجاری و مهارت های کارآفرینی را شکل دهید و برنامه ها را وابسته به ظرفیت و استراتژی های تجاری خلاقانه و توسعه مهارت ها و فعالیت های پویا و انجام دادن عملکردهای خود رهبری، انجام دهند.

نیاز دنیای دیجیتال و همین طور رشد سریع دنیای دیجیتال، دستیابی به تخصص و مهارت حل مساله است. با تمرکز روی این مهم شما می توانید مهارت های خود را ارتقا بخشید و آن ها را آماده ورود به صنعت نمایید. به همین صورت برنامه های یک ساله برای شما قابل انجام بوده و می توانید تخصص ها و مهارت های خود را در زمینه های طراحی و تحقیقاتی خود به بهترین نحو ارائه و آماده سازی نمایید که متناسب با روش های خاص و همین طور استراتژی های دیگر باشد.

مهارت هایی که فعالیت شغلی شما را  تسریع می کند.

پس از زمان فارغ التحصیلی، شما نیاز دارید که فهم عمیق و دانش گسترده ای از استراتژی های ارتباطی طراحی داشته باشید و می توانید پیاده سازی رده های گسترده واسطه های دیجیتال را به بهترین نحو انام دهید. شما می بایست دانش و اطلاعات گسترده و ایده های تولید محتوای دیجیتال و فعالیت ها وخدمات را به بهترین نحو ارائه دهید. شما قادر خواهید بود که ارتباطات تجاری گسترده و موثری بین ایده های خود و فعالیت شغلی خود ایجاد کنید و طراحی های خود را به بهترین نحو رهبری کنید تا به استراتژی های هنری بهینه خود دست یابید.

کسب مهارت های مرتبط با صنعت

همه دوره ها به صورتی طراحی شده اند که نیاز به دانش اختصاصی در خصوص صنایع امورزی دارند و به متخصصان صنایع در زمینه های مختلف تحویل داده می شوند. پروژه های واقعی به طور خلاصه ، برای مشتریان واقعی ارائه می شوند که هسته اصلی برنامه را شکل می دهند و آن را در هممکاری تنگاتنگی با شبکه و برنامه های صنعتی قرار می دهند.

خلاقیت رسانه های دیجیتال

شروع فعالیت شغلی

شما می بایست اطلاعات وسیعی از شغل خود داشته باشید و می توانید وابسته به موضوعات طراحی، تکنولوژی و همین طور استراتژی ها و مدیریت پروژه به انتخاب شغل خود همت گمارید. برنامه های خلاقیت رسانه دیجیتال، با هدف  ارتقا دانشجویان و همین طور افزایش مهارت استفاده از مهارت دیجیتالی کار کرده و در همان زمان، یک موقعیت بهینه برای شکل گیری تخصص های عمیق را در هر دانشجو ارائه داده تا بتوانند برنامه های تحصیلی خود را تکمیل کنند.

دستیابی به مهارت های گسترده تر و افزایش مهارت های شغلی

دانشجویان در زمینه های مختلف، می توانند به صورت خلاقانه در رسانه های دیجیتال کار کنند و در صنایع مختلف، همکاری داشته باشند. آمادگی این را داشته باشید که زمینه های گسترده ای از رسانه های دیجیتال را ارائه دهید و چند مهارت جدید را برای طراحی و تسریع فعالیت های استراتژی بازاریابی ، به کار برید.

برنامه های خلاقانه رسانه هی دیجیتال، 90 هفته به طول انجامیده که از این 90 هفته چیزی در حدود 30 هفته از آن را شما باید در هر جای دنیا که صلاح می دانید، کار کنید. شما می بایست بین دانشکده استکلهم و دانشکده کارلسکرونا یکی را انتخاب کنید تا به تحصیل خود ادامه دهید.

یادگیری کاربردی

شما می توانید فعالیت های سخت صنعتی در پهنای جهان، را به صورت کاملا کاربردی در طی برنامه های خلاقانه رسانه های دیجیتال، آموزش ببینید و طراحی های دقیق و منحصر به فرد خود در خصوص نیازهای امروز و چالش های فردا را به نمایش بگذارید. شما می توانید محیط های آموزشی انرژی بالا و مشارکتی را در محیط کارگاهی مدرن به بهترین نحو ارائه دهید . با در نظر گرفتن مجموعه ای از مهارت ها و تخصص های صنعتی در جهان می توایند شانس این را داشته باشید که بسیاری از مسائل موجود را مبتنی بر روش های خلاصه و همین طور با استفاده از مشتریان واقعی حل نمایید.

شما می توانید با خود وارد چالش شوید

ما در جستجوی افرادی هستیم که علاقه مند و کنجکاو به زمینه های طراحی صنعتی و مدیریت فناوری و همچنین مهارت های کارآفرینی هستند. بنابارین شما می توانید به صورت چالش برانگیز در این زمینه به تحقیق و فعالیت بپردازید و فعالیت های مشتاقانه خود را مبتین بر نیازهای واقعی مشتریان شکل دهید. همچنین شما نیاز خواهید داشت تا به صورت گسترده چالش های جیدد را بهبود بخشید و روش های شخصی و حرفه ای و همچنین کارگاه های صنعتی را با ابزارهای جدید و دانش و فعالیت ها و قابلیت های به روز خود ارتقا بخشید.

ارزش های جدیدی مبتنی بر راهکارهای عصر دیجیتال، ایجاد نمایید.

دنیای دیجیتال امروزه، از چند قانون تبعیت می کند که ممکن است با مرزهای محدودی روبه رو شود. در این جا شما ممکن است نیاز به تغییرات گسترده در سطح جهانی داشته باشید و همین طور می بایست در خصوص فناوری های دیجیتال و همچنین ایجاد ارزش های مبتنی بر راهکارهای مربوطه، بهترین فعالیت را شکل دهید.

شغل شما  - انتخاب شما

برنامه های خلاقانه رسانه های دیجیتالی، با هدف آماده سازی دانش جویان و اعطای نقش هایی مثل طراح دیجیتال، توسعه دهنده وب سایت، مدیر پروژه ، طراخ هنری، تهیه کنندگی یا کارافرینی، احساس مثمر ثمر بودن به آن ها بدهد. شما نیازی ندارید تا مجموعه ای از ایده های شغلی خود را در هر برنامه ارائه دهید بلکه شما می بایست قادر باشید تا انواع متفاوتی از مهارت ها و نقش های شغلی خود را در مورد زمینه های تخصصی در بخش خاصی از جامعه ، شکل دیهد. همچنین شما می بایست به صورت گسترده به فعالیت ها و مهارت ها وچالش های خود در هر دوره از زمان و هر برنامه انجام شده بپردازید.

دانستن مهارت های مرتبط با صنعت

در همه دوره ها طراحی وابسته به نیازهای امروزه صنعتی انجام گرفته و روش های حرفه ای صنعتی نیز در همه زمینه ها ارائه خواهد شد. پروژه های واقعی ،برای مشتریان واقعی انجام خواهد شد واین امر هسته اصلی فعالیت های برنامه ریزی شده و توسعه یافته را ارائه می دهد که همکاری تنگاتنگی با شبکه صنعتی ما دارد.

آموزش فنی حرفه ای بهترین روش آموزشی است

این برنامه ، یک مدرک فنی حرفه ای ارائه می دهد که مبتنی بر تخصص های یادیگری بوده و هیچ نیازی به استفاده از کتاب های متنی ، آزمون و معلمان سنتی ندارد. به جای آن از محیط های یادگیری و آموزشی با انرژی بالا و خلاقانه استافده می شود که محیط های کارگاهی را به بهترین نحو شکل داده وبه همین ترتیب مجموعه ای از تخصص های صنعتی و استعدادیابی را در میان همه دنیا ارائه می دهد و به این ترتیب شانس ایجاد راه کارهای مبتنی بر مسائل جدید و مشتریان واقعی برای شما فراهم خواهد شد.

شما می توانید مکان تحصیل خودتان را انتخاب کنید.

این برنامه، در هر دو دانشکده در سوئد انجام شده و شما می توانید کمپ های مورد علاقه خود را برای تحصیل، وابسته به نیازهای خود انتخاب نمایید.

کمپ کارلسکرونا بهترین مکان برای ارتقا خلاقیت ها

از آن جا که سوئد، ثروتمندترین میراث تاریخی را دارد و دارای پهنای اقیانوسی 360 درجه ای است، هایپر ایلند کارلکسورنا، مکانی واقعی برای توسعه خلاقیت ها است. دانشجویان ما در کارلسکرونا، استعدادهای خود را در محیط گسترش می دهند و تمام استعدادهای چشم نواز خود را به ظهور می رسانند. اگر شما در کارلکسورنا و نواحی نزدیک اروپا زندگی می کنید می توانید در دپارتمان های مخصوص این دانشکده سکونت داشته باشید و فعالیت های تحصیلی خود را ادامه دهید.

کمپ استکهلم بهترین پایتخت برای نوآوری

بزرگترین دانشکده و مدرسه در سراسر جهان در استکهلم قرار دارد. در کارخانه های قدیمی اریکسون شما نیاز دارید تا مرکز طراحی صنعتی را به بهترین نحود ارائه دهید. هر ساله دانشجویان زیادی روانه این دانشکده می شوند و در حدود 250 دانشجوی تمام وقت در پنج زمینه متفاوت در این دانشکده مشغول تحصیل هستند.

به شبکه های جهانی بپیوندید.

فارغ التحصیلان و همکاران دانشگاه هایپر ایلند می توانند در هر نقطه ای از دنیا، فعالیت های خود را دنبال کنند و به شبکه جهانی بپیوندند.

توسعه طراحی ها و ارائه تجربیات کاربری سرگرم کننده

توسعه دهندگان تجربیات کاربران در وب، اطلاعات را به زبان های متفاوت برنامه نویسی ارائه می دهند از جمله زبان های برنامه نویسی گسترده در سطح وب می توان به HTML ، CSS و جاوا اسکریپت اشاره نمود. که معمولا ابزارها و زبان های برنامه نویسی، به صورت خاصی تغییر می کنند.

توسعه طراحی ها و فرایندهای صنعتی، بیانگر چگونگی انجام فعالیت های طراحی، اعضای تیمی دیگر، تصورات مشتریان و تجربیات کاربران است ولی دستیابی به این مهارت های حرفه ای تا حدودی دشوار است و شما نیاز دارید تا قابلیت های خود را در زمینه برنامه ریزی پروژه های حرفه ای گسترش دهید و ایده های خود را به اشتراک بگذارید و فعالیت های کارآفرینی گروهی را به کار برید.

هایپر ایلند، کارهای تیمی را به خوبی پشتیبانی می کند و طراحی های دانشجویی را به خوبی ارائه می دهد. در این زمینه شما نیاز دارید تا راهکارهای موثر و مفیدی را برای ترکیب طراحی های گرافیکی با اصول تخصصی کارهای تیمی به کار برید تا تعاملات جالب توجهی با تجربیات کاربران داشته باشید.

شما در هایپر ایلند یاد خواهید گرفت:

روش ها و ایده های مفید برای زندگی

در طی یک دوره هشتاد هفته ای یک برنامه ای ارائه می شود که به شما کمک می کند مهارت ها و ایده ها و مفاهیم خود را در صنایع و پروژه های تحت وب دنبال کنید. شما می توانید 53 هفته را در کمپ استکهلم بگذارید و پس از آن 27 هفته در هر کجای دنیا می توانید کار کنید.

برنامه نویسی در زمینه های HTML, CSS, PHP و جاوا اسکریپت و My SQL و برنامه های تحت وب را دنبال کنید. برنامه های توسعه دهنده تحت وب ASP.net و REST و برنامه های موبایل قابل توسعه به ios و اصول موتور جستجوی اندروید و پیاده سازی را نیز با استفاده از آن دنبال کنید . برنامه های تحلیل گوگل و همچنین پایگاه های داده و اطلاعات در SQL, MySQL و برنامه های مشابه را نیز می توانید به همین صورت دنبال نمایید.

توسعه های برنامه ها

شما می توانید چگونگی فعالیت های توسعه تیمی و پردازشی را به خوبی یاد گیرید . نرم افزار های توسعه در یک رهیافت و سیکل های زندگی در این پروژه نیز همکاری تنگاتنگی بین تیم توسعه و فعالیت های تجاری نیز در ارتباطات ثابت دیده شده اند و تیم های دیگر نیز به همین شکل مورد بررسی قرار می گیرد.

ابزارهای UX, UI و طراحی های واسط

شما می بایست ابزارهای طراحی متفاوت را به خوبی یاد گیرید و فرم های متفاوتی را برای بیان ارتباطات بین طراحی و UX و طراحی گرافیکی شکل دهید. طراحان UI, UX سهامداران کلیدی هستند که در پروژه های توسعه به خوبی شکل می گیرند بنابراین شما می توانید چگونگی کارکرد وفعالیت های طراحی UI, UX را در پروژه های پیش رو به خوبی یاد بگیرید.

تسریع مهارت های مرتبط با شغل

نیاز بی انتهای صنعت به استعدادبخشی

توسعه استعداد ها در سوئد و شرکت های تله کام و IT باعث تخمین و براورد نیازهای سیستماتیک و توسعه نرم افزارهای مربوطه می شود و شما می بایست حداقل 24000 فرد را در چهار سال آینده در دانشگاه هایپر ایلند تربیت کنید و وارد بازار کار نمایید.

برنامه های در حال توسعه و در حال انجام در این شبکه و کمپانی هایپر ایلند  به گونه ای است که افراد را به کار می گیرد و در همه مشاغل و در همه زمینه ها، جلب تخصص می نماید تا نیازهای امروزی صنعتی و همچنین صنایع تخصصی را به بهترین نحو مرتفع نماید.

در زمینه های پیش رو شما نیاز دارید تا فعالیت های خود را به بهترین نحو به بازار کار ارائه دهید. انجام پروژه های واقعی و همچنین خدمت رسانی به مشتریان واقعی، باعث می شود که برنامه های کاری شما به بهترین نحو جلوه گر شده و همکاری تنگاتنگی با شبکه های صنعتی جهانی داشته باشید.

وابسته به دانش، اطلاعات و مجموعه ای از مهارت های خود می توانید ، موقعیت های جدید شغلی خود را مدیریت کنید و به طراحی صفحات وب، برنامه نویسی صفحات وب، توسعه صفحات جاوا اسکریپت و بسیاری بخش های دیگر به بهترین نحو بپردازید.

انجام فعالیت های خلاقانه

انجام فعالیت های خلاقانه، پاسخ ما به افزایش تقاضا برای موشن گرافیک ها در صنایع است. توسعه مهارت های انیمیشینی و فعالیت های انتزاعی و هنری، در بسیاری از رسانه های دیجیتالی ظهور یافته و طراحی خاصی ارائه می شود.

ارتقا سطح طراحی بازی

ابزار موشن گرافیک را می توانید با استفاده از راهکارهای مهم صنعتی ارتقا بخشید و از موشن گرافیک برای نرم افزار، فیلم،  ویدیو و پلت فرم های موبایل به بهترین نحو استفاده نمایید.

توسعه مهارت ها

در یک دوره 45 هفته ای شما نیاز دارید تا تجربیات خود را در زمینه موشن گرافیک تکمیل کنید. برنامه های خلاقانه موشن گرافیک به شما این امکان را می دهد تا مهارت ها و دانش خود را ارتقا بخشید و در این میان ممکن است نیازد اشته باشید تا طراحی ظریف و خلاقانه خود را تبدیل به مهارت  و دانش عملی نمایید.

ما به تمام طراحان توصیه می کنیم که در برنامه های مربوطه حضور داشته باشند. شما یناز به یک دوره مطالعاتی یا تحصیلی تمام وقت در کمپ استکهلم دراید و پس از آن در یک دوره 15 هفته ای می بایست فرایندهای مطالعاتی خود را سازمان دهی نمایید.

کارکردن با برنامه های طراحی موشن گرافیک را یاد می گیرید.

یک حرکت خلاقانه در دانشگاه هایپرایاند یادگیری موشن گرافیک است. شما یاد می گیرید که چگونه ایده های خود را به آسانی در قالب موشن گرافیک ارائه دهید. یادگیری مهارت های این چنینی باعث می شوند تا طراحی های موشن را برای کاربران ارائه دهید و تاثیرات مدیریت پروژه و طراحی های خود و همچنین چگونگی بهینه سازی روش های تولید موشن را کاملا اثبات نمایید.

شما در این زمینه یاد خواهید گرفت که چگونه در قالب موشن گرافیک تولید محتوا نمایید. از ایده های خلاقانه ای استفاده کنید و فرایندهای طراحی خود را ارتقا بخشید. خودتان را در نگرش های صنعتی به گونه ای مطرح کنید که نیاز امروز و فردای مشتریان به خوبی تامین گردد. یاد بگیرید که با ابزارها و نرم افزارهایی مثل افتر افکت، فتوتوشاپ سینما چهار بعدی، هودینی و یونیتی ، به بهترین شیوه کار کنید.

کار خود را به صنعت منتقل کنید.

تقاضا برای متخصصان موشن گرافیک روز به روز در صنعت در حال افزایش است. پس از انجام برنامه های مربوطه،  شما قادر خواهید بود تا با صنایع کار کیند و مهارت های خود را ارتقا بخشید. شما ممکن است قادر باشید تا نقش های محرک و جذابی در طراحی موشن ایجاد کنید و در این زمینه احتمالا به ویرایش ویدیویی نیز نیاز خواهید داشت.

تسریع مهارت ها در جهت شغل

به دنبال صنایع جدید باشید

برنامه های جالب توجه، بیانگر المان های جدیدی در خصوص انیمیشن های کلاسیک است که فناوری های مدرن را شکل داده و به شما کمک می کند تا شغلی مورد علاقه خود را انتخاب کنید . شغل مورد علاقه شما می تواند تنها در زمینه موشن های صنعتی نباشد بلکه موشن گرافیک را می توانید در تمام زمینه های مورد تقاضا مثل بازاریابی و تبلیغات نیز به کار برید.

مهارت های مرتبط با صنعت

همه دوره های طراحی نیاز به صنایع امروزی دارند و فعالیت های حرفه ای صنعتی نیز در زمینه های مختلف ، مورد بحث قرار می گیرند. پروژه های مربوطه، برای کاربران ارائه شده و برنامه های دیگر نیز ، همکاری تنگاتنگ و گسترده ای با شرکای تجاری و صنعتی موجود در شبکه تجاری ما دارند.

طراحی موشن

خودتان را در تمام زمینه های موشن گرافیک در سطح جهان درگیر کنید.

برنامه های موشن گرافیک به شما کمک می کند تا مبانی انیمیشنی را در همه مهارت های مورد نیاز ارائه دهید و به خلق ایده ها و مفاهیم موشن نوآورانه بپردازید. شما می توانید خودتان را به صورت همه جانبه در موشن گرافیک نشان دهید و صنعت نیز راه و روش اصلی را به شما نشان خواهد داد تا بتوانید به صورت خلاقانه و با تجربیات هرچه تمام تر ، فعالیت های خود را شکل دهید.

در صنعت مرتبط با موشن گرافیک کار کنید.

صنعت موشن، صنعتی است که در حال رشد و گسترش است اطمینان حاصل کنید که در دانشگاه هایپر ایلند، بهترین دانش و اطلاعات و مهارت ها را در مورد موشن گرافیک آموخته اید و دانش شما به حد کافی به روز است. رهیافت های یادگیری مربوطه را به بهترین شیوه و مطابق با برنامه های توسعه فردی خود سازمان دهی کنید و با صنعت بهترین مشارکت را داشته باشید. نگرش های جهانی در زمینه طراحی موشن را فراموش نکنید. نگرشها، روش های کار، فعالیت ها و نقش های توسعه یافته، بهترین گزینه هایی است که در دانشگاه هایپر ایلند تربیت می شوند.

بدانید که چگونه فعالیت های خود را شکل دهید.

صرف نظر از تجربیات پیشین، برنامه های شما می بایست به گونه ای باشد که مهارت های شما را کاملا پوشش دهد. از ابزارها و نرم افزارهایی استفاده کنید که برای موشن گرفایک و فیلم و ویدیو و همچنین پلت فرم های موبایل به خوبی استفاده نماید.

توسعه مهارت های جدید

برنامه های طراحی موشن، یک برنامه دو ساله است که طیفی از مهارت های مورد نیاز شغل و فعالیت های صنعتی موشن را برای شما پوشش می دهد. این برنامه، نیاز به یک دوره 67 هفته ای در کمپ کالسکرونا و 23 هفته فعالیت در سطح جهان دارد.

توسعه و خلاقیت

این برنامه ، برای توسعه صنعت موشن گرافیک به کار میرود. در هفته های اول شما نیاز دارید تا ابزارهای جدید را معرفی کنید و پروژه ها و دوره های دیگر را نیز شرکت کنید. شما ممکن است نیاز به دانستن تکنیک ها و نرم افزارهای مورد نیاز در صنعت موشن داشته باشید. این موارد شامل اصول طراحی انیمیشن، استوپ موشن، طراحی اصول گرافیکی و مبانی طراحی باشد.

تکنیک های در دست انجام

آزمایشات انجام شده تکنیک های متفاوتی را ارائه می دهند. این تکنیک ها شامل اصول طراحی، تولید محتوای دیجیتال، اصول انیمیشن و همچنین استوپ موشن، طراحی انیمیشن، انیمیشن CEL ، انیمشین برداری دو بعدی و یاد گیری انیمیشن سه بعدی است که در محدوده متفاوتی از نرم افزارهای صنعتی کار می کنند و می توان آن ها را هم در روش های کارگاهی و هم درتمرین های دیگرمشاهده نمود.

هایپر ایلند دوره های مختلفی را در خصوصadobe  و سینما چهار بعدی ارائه می دهد.

یادگیری و توسعه طراحی موشن

برای این که از ابزارها و روش های تخصصی طراحی موشن بهره برید نیاز دارید تا محتوای بصری را ارتقا بخشید. شما می توانید ایده ها و روش های خود را به بهترین نحو توسعه دهید و ابزارهای طراحی موشن را با تمرکز روی برند و گروه هدف، به بهترین نحو ارائه دهید. شما ممکن است نیاز داشته باشید که در خصوص چگونگی فروش محتوا و همچنین مشارکت با سهامداران نیز دوره ببینید.

شغل طراحی موشن گرافیک را برای خود ارتقا بخشید

این برنامه به شما امکان این را می دهد که مهارت های خود را متناسب با شغل و صنعت فیلم یا طراحی بین المللی انیمیشن ارتقا بخشید. شما می توانید در شغل هایی مثل طراح انیمیشن، طراح موشن، طراح گرافیک و همچنین نویسنده کدهای اسکریپت و یا تولید کنندگی کار کنید.

مهارت های مرتبط با صنعت

طراحی در همه دوره ها وابسته به این است که نیازهای صنایع امروزه به خوبی مرتفع شوند و همچنین فعالیت های حرفه ای را نیز در زمینه های دیگر توسعه دهید. پروژه های واقعی به شما کمک می کند تا با مشتریان و کاربران واقعی در تعامل باشید و به همین ترتیب برنامه های صنعتی شما به گونه ای ترتیب داده می شود که با شبکه های صنعتی، همکاری تنگاتنگی داشته باشید.

طراح UX

طراحی UX به کمپانی ها این امکان را می دهد تا مشتریان خود را بشناسند.

امروزه تقاضاهای زیادی برای طراحان UX مطرح می شوند. در این دوره ، دانشجویان یاد خواهند گرفت که چگونه مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری را در خود ارتقا بخشند و یاد خواهند گرفت که تا چه میزان نیازمند ارائه خدمات و طراحی های تولیدی خواهند بود.

یاد بگیرید که چگونه تجربیات کاربران را در زمینه های شغلی خود به کار برید و از این تجربیات استفاده های خلاقانه ای داشته باشید

طراحان UX به گونه ای کار می کنند که اشتراکاتی با رفتارهای انسان ها و همچنین تقاضاهای موجود در بازار داشته باشند و فناوری های نوین را به بهترین نحو شکل دهند. آن ها نیازهای کاربران و مشتریان را می شناسند و در تلاش هستند تا از تحقیقات داده محور و تفکر خلاقانه خود به بهترین نحو استفاده نمایند.

نقش مستقیمی در این روش و همچنین استفاده از عملکردهای موثر وجود دارد که استفاده درست از این مفاهیم، باعث می شود که مشتریان از کالاها و خدمات نهایت لذت را ببرند. استفاده از روش های مشارکتی و همچنین طراحی های گسترده در زمینه های تحقیقاتی، طراحی ، مدیریت تولید و مهندسی و همچنین خلق ایده های موثر طراحی برای روش های تحقیقاتی امری جالب توجه، واضح و  ضروری است.

یک طراح UX چه وظیفه ای دارد؟

به غیر از مباحث مرتبط با گرافیک، طراحان UX نیازمند این هستند که اهداف و فعالیت های تجاری خود را به بهترین نحو سازمان دهی کنند. از این رو نیاز است که هر طراح UX، ملاقاتی با سهامداران داشته باشد و بیشترین تعاملات را با روش های تحقیقاتی متفاوت انجام دهد.

طراحان UX سازمان دهی های خاصی در زمینه تعاملات با مشتریان واقعی دارند و بنابراین از ابزارهای اتنوگرافیک به خوبی استفاده کنند و می بایست همواره بهترین کیفیت را در ارائه فعالیت های خود داشته باشند.

نقش طراحان UX به طور مستقیم مرتبط با فرایندهای تولیدی است و باعث می شود که علاقه ها و انگیزه مشتریان را به خوبی متوجه شوند. طراحان قادر خواهند بود به راحتی طراحی های تحقیقاتی را انجام دهند و مدیران و مهندسان را به گونه ای ترغیب کنند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دند.

شما به عنوان طراح UX در نقش مترجم یا واسط بین رفتارهای انسانی و نیازی های تکنولوژیکی هستید. شما یاد خواهید گرفت که یک محقق برجسته در زمینه رفتار انسانی و کار در زمینه فناوری، به چه چیزی نیاز دارد و می بایست مجموعه کاملی از اصول روانشناسی، طراحی، و فناوری نیز در این زمینه پوشش یابد.

یادگیری بهترین مهارت های موجود در دنیا برای ارتقاUX

برنامه طراحی UX در یک دوره 90 روزه انجام شده و شما یاد خواهید گرفت که چگونه واسط و مترجمی بین رفتارهای انسان ها و نیازهای فناوری های مختلف باشید.

شما در یک دوره 67 هفته ای در کمپ کارسکرونا ، این مهارت را آموزش خواهید دید و پس از آن در یک دوره 23 هفته ای می توانید در هر جای دنیا که صلاح بدانید، کار کنید.

زمینه کاری

یاد بگیرید که چگونه زمینه های کاری خود را گسترش دهید و این امر تنها زمانی میسر خواهد بود که بتوانید نیازها و مطلوبیات افراد را به خوبی بشناسید.شما می بایست یاد بگیرید که چگونه اطلاعات و داده ها را جمع آوری کنیدو به همین ترتیب روش های تحقیقاتی را در دنیای واقعی پیاده سازی نمایید.

ارائه نمونه های اولیه

ارائه یک نمونه اولیه، قدرتی بیشتر از هزار اسلاید پاور پوینت را دارد. شما می بایست یاد بگیرید که چگونه ایده های خودرا فرمول بندی کنید و تا چه میزان نمونه های خود را برای کاربران تاثیر گذار نمایید. می بایست در ارائه نمونه های اولیه از ابزارهای دیجیتالی و صنعتی مثلAdobe XD, Framer, Sketch, Proto  استفاده کنید و مقیاس سنجی را فرا بگیرید.

تحلیل داده

مقادیر خاصی از داده های موجود برای گسترش اطلاعات در سطح جهان کارایی دارد. ابزارها و چارچوب های موجود به گونه ای است که نگرش های جدیدی را در ورای اطلاعات بزرگ به شما ارائه می دهد. پلت فرم هایی مثل میکس پنل، کاگل باعث می شود که سهامداران تجربیات مفید و به روز رسانی شده ای داشته باشند و این امر پایه و اساس یادگیری ماشین است.

 

اصول طراحی

زمانی که شما بخواهید راه حل های اصلی را ارائه دهید می بایست اطلاعات دیجیتالی را به گونه ای مشخص نمایید که بیانگر روحیات وشخصیت شما باشد. شما می بایست مبانی طراحی و همچنین مفاهیم مربوطه را به بهترین نحو فرا گیرید. تعاملات بین طراحی و جست و جوی تفاوت ها را بین UI, UX می بایست بدانید.

هایپر ایلند یک دانشگاه متفاوت است

هایپر ایلند دانشگاهی است که هیچ معلمی ندارد، از هیچ کتاب متنی استفاده نمی کند و به دانشجویان هیچ تکلیف و پروژه ای نمی دهد. شما می بایست پروژه ها را در دنیای واقعی و براساس سبک زندگی خود انجام دهید و فرهنگ انسانی را در پروژه های خود انعکاس بخشید.شما در دانشگاه هایپر ایلند قدرت کارافرینی خواهید داشت ومی توانید بیشترین تاثیر تحصیل را در زندگی خود احساس نمایید.

شغل شما انتخاب شما

از هر ده نفر دانشجوی دانشگاه هایپر ایلند، هشت نفر می توانند حداکثر شش ماه پس از فارغ التحصیلی ، شغل خود یا کمپانی خود را راه اندازی کنند.

60 رده شغلی در هر هفته و برای هر کمپانی وجود دارد که برای دانشجویان و افراد فارغ التحصیل تعریف می شود.

176 کمپانی وجود دارد که دانشجویان که در دوره های هایپر ایلند زندگی کرده اند می توانند در این شغل ها مشغول به کار شوند. شرکت هایی مثل اپلH& M  و B-ReeL, Volvo از این دسته هستند.

جامعه در حال دگرگونی است. نگرش های غنی و ارزشمندی وجود دارد که فعالیت های تجاری را تغییر شکل می دهند و می توان با آن ها فناوری های جدیدی ایجاد نمود. تغییر نیازها را می توان در طی 20 سال گذشته مشاهده نمود که در این 20 سال شاهد همکاری تنگاتنگ تمامی رهبران در صنایع مختلف در کل سطوح جهانی بوده ایم.

ما از نگرش ها و دانش عمومی برای طراحی دوره ها و برنامه های مربوطه به نحوی استفاده می کنیم که برای ورود عرضه و تقاضا به بازار کار کاملا آماده باشیم. به عبارت دیگر، تحصیل در هایپر ایلند باعث می شود که شما بتوانید در شغل بهتر و در خور توجه تری مشغول به کار شوید.

اعطای مدرک تحصیلی تمام وقت به دانشجویان و آماده کردن آن ها برای ورود به بازار کار.

شما می بایست تلاش های بیشتری برای آموزش و یادگیری در دانشگاه هایپر ایلند داشته باشید. دانش و اطلاعات مختص شما است و برای فعالیت های صنعتی و همچنین به کارگیری استراتژی ها در دنیای واقعی به کارتان می آید.

اعطای مدرک مستر یا کارشناسی ارشد در قرن بیست و یکم

همکاری تنگاتنگ نیروهای متخصص صنعتی باعث شده است که فعالیت های دانشگاه هایپر ایلند تحت تاثیر قرار گیرد. برنامه های تحصیلی هایپر ایلند به آموزش فرایندهای تجاری و همچنین یادگیری قوی در زمینه های جدید نیاز دارد.

برنامه های تخصصی هایپر ایلند

مدیریت دیجیتال MA

طراحی دیجیتال

مدیریت طراحی MA به صورت پاره وقت در آسیا

مدیریت طراحی دیجیتال یا MA به صورت پاره وقت در اروپا

ارائه برنامه های درسی متمرکز بر شغل

برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه هایپر ایلند به گونه ای است که متمرکز بر شغل بوده و هدف آن ارتقا مفاهیم و نگرش ها و همچنین توسعه مهارت ها و دانش و اطلاعات گسترده فردی بوده است و باعث می شود که در دنیایی که ما کار می کنیم بتوانیم به صورت سودمندانه تری در مورد فعالیت های تجاری متمرکز باشیم.

انجام پروژه ها در محیط های واقعی

در دانشگاه هایپر ایلند شما خواهید آموخت که چگونه با مشتریان واقعی در تعامل باشید و فرایندهای تجاری خودتان را شکل دهید. بر شما تاکید می شود که از تجربیات دیگر ان به خوبی استفاده کنید و با استفاده از ابزارها و روش های جدید ، به فعالیت خود ادامه دهید.

توسعه فرایندهای صنعتی

همه برنامه های موجود در هایپر ایلند به شما کمک می کند تا طراحی و توسعه فعالیت های خود را در دست متخصصان  صنعتی قرار دهید. این امر باعث می شود که با اطمینان هرچه تمام تر به مهارت ها و تخصص های خود نیازهای امروز و فردای جامعه را مترفع نمایید.

لزوم آموزش کار تیمی

شما در دانشگاه هایپر ایلند یاد خواهید گرفت که چگونه روی فعالیت های حرفه ای خود و کارآفرینی متمرکز باشید و به این ترتسیب می توانید فرایندهای دنیای دیجیتال خود را به بهترین نحو اداره کنید . همچنین مدیریت و خلاقیت شما وابستگی شدیدی به گسترش دپارتمان کاری شما خواهد داشت.

دوره های آموزشی دانشگاه هایپر ایلند

شما می توانید به صورت پاره وقت، در بعد از ظهرها و یا در آخر هفته ها به صورت آنلاین در دوره ها و کلاس های آموزشی دانشگاه هایپر ایلند کار کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با ابزارهای جدید و روش ها کار کنید و چگونه فعالیت های کارگاهی خود را در یک محیط واقعی گسترش دهید تا بتوانید به نتایج واقعی و ارزش گذاری شده دست یابید.

دوره های ارائه شده در این دانشگاه در ذیل آورده شده اند:

دوره طراحی

یک دوره پنج روزه که به شما کمک می کند ارزش های خدمات طراحی را به خوبی بشناسید و تجربیات مشتریان برای شما کاملا آشکار شود.

خدمات طراحی، روش شناسی را به شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا چشم انداز مشتریان کمپانی خود را به خوبی بشناسید. به همین ترتیب می توانید انگیزه های مشتریان را کاملا متوجه شوید و همین طور به شما اجازده داده می شود تا معیارهای مشتریان را به خوبی بشناسید و بدانید که آن ها از سازمان شما چه انتظاری دارند. مهم است که بدانید تا چه میزان برای مشتریانتان ارزش دارید و بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل کنید که کمپانی یا شرکتتان می بایست روی چه موضوعاتی متمرکز باشد.

این دوره به شما کمک می کند تا برنامه ریزی و سازمان دهی را به خوبی فرا گیرید و بدانید که چگونه با افراد تعامل برقرار کنید تا کیفیت تعاملات بین سازمان شما و مشتریان شما به بهترین نحو انجام گیرد. همچنین این امر به شما کمک می کند تا با مشتریانتان احساس یک دلی داشته باشید و خدمات خود را به گونه ای کاربرپسندانه ارائه دهید تا در بازار رقابت، کوی سبقت را از همرده های خود بربایید.

شما در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه از دانش و مهارت های خود به بهترین نحو برای کار استفاده کنید.

دانش و اطلاعات

این دوره به شما کمک می کند تا بفهمید:

اصول و روش های موجود برای مشتری مداری چیست؟

چگونه از داده ها و ابزارهای تحلیلی برای ارتقا سرویس ها و خدمات استفاده می شود.

در چه زمانی و چگونه ابزارهای طراحی به مشتریان کمک می کند.

با تغییر رفتارهای مشتریان و همچنین تاثیر مدل های فرایند های تجارت دیجیتال، چگونه می توان مشتریان وفادار را برای خود نگاه داشت؟

مهارت ها

سازمان دهی ، اجرا و ارزیابی روش های طراحی و همچنین پشتیبانی از اهداف سازمانی

بیان ایده ها و مفاهیم و برنامه ریزی های تجاری

ارتباط با نگرش های جامعه شناسی و نیازهای انسانی

توسعه مهارت های مشتری شناسی برای فهم نیازهای مشتری و چشم اندازهای وی

توافق با روش های متفاوت طراحی

توسعه و بهبود روش های طراحی

ارائه راهکارهای قطعی برای مشتری مداری و تامین نیازهای مشتریان

بیان استدلال هایی مبتنی بر روش های کاربر محور

تغییرات سازمانی و مدل های مشتری محور

در ذیل به صورت خلاصه به سایر دوره های ارائه شده می پردازیم.

دوره های مربوط به نیروهای انسانی

این دوره راهکارهای جدیدی برای مدیریت نیروی انسانی و همچنین پشتیبانی از فناوری های دیجیتال ارائه می دهد.

دوره مربوط به نوآوری

دوره جدیدی که مربوط به کالاها و فرایندهای جدید و نو در عرصه جهان است.

آزمایشگاه تجربیات کاربران

بیان چگونگی روش های طراحی وپیاده سازی این روش ها برای کاربران و توسعه فعالیت های تجاری مبتنی بر نیازهای مشتریان

طراحی های کاربر محور

این دوره ، طراحی های دیجیتال را به گونه ای آموزش می دهد که مبتنی بر نیازهای مشتریان باشد.

استراتژی های دیجیتال

یادگیری مهارت ها و روش ها و دستیابی به ابزار ها و استراتژی های دیجیتال پایدار برای رسیدن به مهارت های کسب و کار

بازاریابی رسانه ای اجتماعی

شما می بایست در مورد چگونگی ارزش گذاری گروه های هدف و همچنین ایجاد تعاملات بین مشتریان و همچنین ترغیب آن ها در کانال ها و رسانه های اجتماعی ، به خوبی کار کنید.

بیان اصول کاری

ارائه یک دوره سه روزه برای ارتقا قابلیت ها و همچنین تغییر در بازار کار به منظور کمک به توسعه های سازمانی

روش های طراحی و بیان تسهیلات و امکانات موجود

پروژه های در دست اقدام و طراحی و مدیریت ها باعث می شود که به بهترین نحو، مشتریان را مدیریت کنید.

تغییرات در بازارهای تجاری

این دوره ای است که به شما کمک می کند تا سازمان ها را به بهترین نحو شکل دهید. این دوره به گونه ای است که می توانید روش ها و ابزارها را برای توسعه های سازمان دهی شده ارائه دهید.

تسریع فعالیت های دیجیتال

یادگیری چگونگی مهارت ها و فعالیت های پیچیده و چشم اندازها و به کار گیری مشتریان و توسعه مهارت های محیطی.

بازاریابی دیجیتال و جلوگیری از هک شدن

یک دوره سه روزه در خصوص بازاریابی دیجیتال انجام می گیرد که کانال ها و استراتژی های مختلف را  در سازمان شما به هم متصل می نماید.

دوره های نوآوری

یک دوره آنلاین نوآوری برای یادگیری و اعمال ابزارهای ضروری ، تکنیک ها و روش های نوآوری

. عملکرد تیمی و همکاری

به صورت گروهی در مورد فعالیت های پویا و استراتژیک ، فرهنگ ها و اجرای دستورالعمل ها کار کنید. در این دوره سه روزه می توانید خلاقیت های خود را وابسته به نیازهای گروه به اشتراک بگذارید.

درک نقش گروه ها و رهبری

یک دوره پنج روزه برای بیان چگونگی تاثیرات اعضا و رهبران گروه در دانشگاه هایپر ایلند برگزار می شود.

دوره دیجیتال مارکتینگ آنلاین

این دوره شش هفته ای برای گسترش رقابت دیجیتال مارکتینگ و رسیدن به اهداف نوین و به کارگیری تکنیک ها و تاکتیک های تخصصی به کار برده یم شود و شما می توانید به راحتی در این دوره شرکت کنید و فرایندهای دیجیتال مارکتینگ خود را ارتقا بخشید.

تصمیم گیری داده محور

یک دوره تصمیم گیری داده محور دو روزه و سه روزه برای درک نگرش های تجاری در دانشگاه هایپر ایلند برگزار می گردد.

تیم های آموزشی در عصر دیجیتال

این تیم های آموزشی به شما این امکان را می دهد تا تیم خود را بهتر و موثر تر سازمان دهی کنید و بتوانید تاثیرات بیشتری روی اهداف خود داشته باشید.

با به کارگیری ابزار مدرن برای ارتقا سطح فرهنگ و همکاری و رهبری ، می توانید تغییرات گروهی را تا هر میزان که پیچیده باشد به خوبی مدیریت نمایید.

دوره های استراتژیک برای ارائه محیط های کارگاهی بهتر

یک دوره بهینه برای ارتقا سطح هوشمندی جامعه و ارائه نمونه های اولیه و درک و شناسایی کارگاه ها و جلسات در دانشگاه هایپر ایلند برگزار می شود.

دوره های تجاری

شناسایی و حل مسائل و چالش های تجاری .

فناوری های دیجیتال

یک دوره سه روزه برای ارائه دانش و اطلاعات به مشتریان و همکاران برای تعاملات دیجیتال در این دانشگاه برگزار می شود.

عملکرد دانشگاه هایپر ایلند

در یک دوره سه روزه، عملکرد کلی دانشگاه هایپر ایلند و مهارت ها و ابزارهایی که برای کمک به ارتقا فرایندهای تیمی شما به کار گرفته می شود، مورد بحث قرار می گیرد.

هایپر ایلند ، دانشگاهی است که در طی 20 سال گذشته دوره های زیادی را به صورت مجازی و آنلاین برگزار کرده است. با نفوذ صنعت و مدیریت برنامه ها در دانشگاه، هایپر ایلند تبدیل به یک مرکز آموزشی تجاری و فردی برای دستاوردهای نوین شده است که در زمینه های استراتژیکی، رهبری و بازاریابی بیشترین نقش را داشته است.

در این دوره ها ، می توان به دو ره های آنلاین نیز اشاره نمود که امروزه مشارکت بسیار زیادی در صنعت داشته است و بهترین ابزارهای دنیای واقعی را برای شما به اشتراک قرار می دهد.

94 درصد از کارمندان دانشگاه هایپر ایلند اعقتاد دارند که توانسته اند در شرکت های بزرگ سرمایه گذاری کنند و به آموزش و ارتقا دانش خود بپردازند.

90 درصد از نیروهای اجرایی دانشگاه هایپر ایلند ادعا دارند که توانسته اند یادگیری و توسعه را به گونه ای سازمان دهند که مزایای ضروری را در شرکت نشان دهند.

21 درصد از افراد اذعان دارند که شغل خود را به دلیل عدم امکان توسعه شغلی از دست دادند و مشغول کاری شدند که هایپر ایلند به آن ها معرفی کرده بود.

هایپر ایلند چگونه به موفقیت تیم شما کمک می کند؟

ایجاد یک فرهنگ خلاقانه و نوآورانه

ارتقا فعالیت های تیمی شما با در نظر گرفتن مهارت های مورد نیاز در عصر دیجیتال. می توانید فرهنگ کارآفرینی و ابداع و نوآوری را تقویت نمایید.

کاهش گردش مالی کارمندان

هایپر ایلند به شما کمک می کند تا به کارمندان خود یاد دهید چگونه رشد کنند و شکوفا شوند و به آن ها انگیزه دهید تا در  سازمان شما بمانند و به فعالیت شغلی خود ادامه دهند.

افزایش سرعت کار کارمندان

شما می توانید با ارائه انگیزه ، سرعت کار کارمندان خود را بیشتر کنید و تراز بندی خوبی به آن ها اعطا نمایید.

فعالیت های رهبری را توسعه بخشید.

این دوره ها به شما کمک می کند تا مدیران و رهبران جدید را تربیت کنید و به آن ها کمک کنید تا همواره آماده تغییر باقی بمانند و به صورت انعطاف پذیر به فعالیت شغلی خود ادامه دهند.

دوره های ارائه شده آنلاین

ارائه ابزارها، روش ها و فرایندهای آنلاین به گونه ای است که شما می توانید بهترین نتیجه را در محیط کارگاهی و در زمان واقعی بگیرید . فعالیت های تخصصی و صنعتی خود را به بهترین نحو آموزش ببینید و می توانید در سالیان متمادی به پشتیبانی از این دانش حرفه ای خود فعالیت های شغلی خود را ارتقا بخشید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی، یک دوره سه هفته ای است که به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه اهداف تجاری خود را گسترش دهید و چگونه تعاملات برجسته ای با شرکت های مختلف ، صرفا از طریق رسانه های دیجیتال برقرار نمایید.

تغییر در سازمان

یک دوره پاره وقت شش هفته ای که به صورت آنلاین برگزار شده و به شما کمک می کند تا با به کار گیری ابزارهای نوین بتوانید تغییرات محسوسی در سازمان و کسب و کار خود ایجاد نمایید.

ارائه روش های نوآوری

یک دوره آنلاین و کاربردی شش هفته ای که به شما کمک می کند ابزارهای ضروری را به بهترین نحو به کار گیرید و از تکنیک ها و روش های نوآوری آنلاین استفاده نمایید.

دوره دیجیتال مارکتینگ آنلاین

این دوره شش هفته ای به شما کمک می کند تا رقابت های بازاریابی دیجیتال را به خوبی ارتقا بخشید و به ابزارها، تکنیک ها و تاکتیک های مفید و موثر دست یابید.

رهبری تیم ها در عصر دیجیتال

ارائه راهکارهای جدید برای انجام هرچه بهتر کارها به صورت تیمی  و تاثیرات بیشتر و رسیدن به اهداف برجسته. ابزارهی فرهنگی و رهبری و تغییرات و نگرش ها را نیز می بایست در دست داشته باشید.

شما می توانید از متخصصان امور صنعتی، اطلاعات کسب کنید.

متخصصان امور صنعتی می توانند بهترین آموزش ها را در زمینه های مختلف  به شما بدهند و از ابزارهای متفاوتی نظیر ویدیو و منابع دیگر برای پشتیبانی از شرکت شما استفاده نمایند.

شما می توانید از همکاران خود در سطح جهان آموزش کسب کنید.

می توانید در مباحثات و فعالیت های گروهی در سطح جهان شرکت کنید و از تجربیات همکاران خود استفاده نمایید.

امکان شرکت در جلساتی که به صورت زنده برگزار می شوند.

کارگاه ها  ووبینارهایی وجود دارند که به صورت زنده برگزار می شوند و رهبران و متخصصان شرکت های مختلف در این گروه ها حضور دارند. می توانید در این دوره ها شرکت کنید و چالش های خود را حل نمایید . و یا این که این دوره ها را ضبط کرده و در هر زمان که بخواهید ، آ نها را مجددا تماشا کنید.

برگزاری چالش های هفتگی

شما می بایست ایده ها و ابزارهای جدید را به صورت هفتگی به کار برید و چالش هایی ایجاد کنید که در این چالش ها فعالیت های رقابتی و ارزشی کارگاهی به خوبی مطرح می گردند.

هایپر اینلند دارای شعباتی در برزیل، فنلاند، سنگاپور، سوئد، انگلستان و امریکا هست و همچنین به صورت آنلاین همگان می توانند از دانشگاه هایپر ایلند بهره مند شوند.

تاریخچه وفلسفه دانشگاه هایپر ایلند

طراحی دانشگاه هایپر ایلند به گونه ای است که تجربه رشد و ارتقا افراد و ورود آن ها به فعالیت های تجاری را به خوبی می توان مشاهده نمود . علی رغم وجود روش های معمولی آموزشی یا ارائه خدمات بهینه آموزشی، شما می توانید روش شناسی آزمون و خطا را به خوبی در این دانشگاه دنبال نمایید و همچنین شبکه گسترده ای از مهارت های صنعتی را در اختیار داشته باشید. از طریق شبکه جهانی اینترنت، می توانید با موسسات و دانشکده ها در ارتباط باشید و خدمات شغلی خود را ارائه دهید. همین طور باید در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد، عاشق نوآوری و ارائه دستاوردهای جدید هستند. به این گونه افراد، نگرش های رهبری جدید داده می شوند تا بتوانند هم در فعالیت های کنونی و هم در آینده به بهترین توفیق دست یابند.

تلاش دانشکده هایپر ایلند،به موفقیت رسیدن شما است.

دانشگاه هایپر ایلند برای افراد و سازمان هایی که کار می کند که علاقه مند به رشد و شکوفایی هستند. علی رغم آموزش و دانش معمولی، ما به شما تجربیات یادگیری و آموزشی را با استفاده از صنایع تخصصی واقعی ارائه می دهیم و می توانید به صورت مستقیم نیازهای فرهنگی خود را مرتفع کرده و بر چالش هایی که ممکن است در آینده با آن ها روبه رو شوید فایق آید. ما دانشجویان را به گونه ای ترغیب می کنیم که به راحتی وارد محیط کار شوند و در خصوص دانش و مهارت های خود با دید باز عمل نمایند.

دانشکده ما قلب هایپر ایلند است.

ما دانشجویان را به گونه ای تربیت می کنیم که آماده ورود به فعالیت های صنعتی شوند و از کسب تجربه و تغییر در شیوه کسب و کار خود نهراسند. ما برنامه های تمام وقتی را شکل می دهیم که همه به صورت آنلاین و از طریق سایت هایپر ایلند قابل دسترسی بوده و همه دانشجویان در قاره های آسیا، اروپا و امریکا می توانند به این دوره ها دسترسی داشته باشند.

دوره هایی متناسب با نیازهای شما

ما میزبان این دوره ها هستیم و دوره های آنلاین به گونه ای تعاملی برگزار می شود و بیشترین تجربیات ، در زمینه برگزاری دوره های آنلاین را داریم و می توانیم به راحتی و با انعطاف پذیری هرچه تمام تر، این دوره ها را سازمان دهی نماییم.

ارائه راهکارهای تجاری و کسب بهترین نتایج

ما با بسیاری از شرکت ها در سراسر دنیا در حال تعامل هستیم و به راحتی می توانیم با دیدی گسترده و فرهنگی پویا، تغییرات دراز مدتی در سازمان ها و موسسات اقتصادی ایجاد کنیم.

هایپر ایلند چیست؟

زمانی که پیش تازان عرصه فناوری های دیجیتال، در مورد پروژه های سی دی رم کار می کردند، تعداد کمی از افراد بودند که واقعا از تاثیر این سی دی ها در زندگی های معمولی افراد آگاهی داشتند و یا می دانستند که سی دی تا چه میزان در هزاران شغل و فعالیت های تجاری در قرن بیستم، نقش خواهد داشت.

در دانشگاه هایپر ایلند همه در کنار هم هستند تا یک فرایند جدید یادگیری را ارائه دهند و با کسب تجربیات خود بتوانند به بهترین نتیجه برسند. هایپر از کلمه ای یونانی مشتق شده است که به معنای بالاتر بوده و در ورای خاصیت های عادی جهان عمل میک ند.

هایپر ایلند محیط فوق العاده ای برای افراد جوان فراهم می کند تا همه بتوانند به خوبی زندگی و تحصیل خود را در هم بیامیزند و با تعادل هرچه بیشتر کار کنند. از این رو دانشجویان نیز بیشتر تمایل دارند تا ناممکن ها را ممکن کنند. دانشجویان تمایل دارند به کشف ناشناخته ها بپردازند و دنیا را با نوآوری هرچه بیشتر، گسترش دهند. در این دانشگاه هایپر ایلند دانشجویان ترغیب می شوند تا به پرسش های متنوع پاسخ گویند و به رویاهای خود جامه عمل بپوشانند.

البته در نظر داشته باشید که هیچ مدرسه یا دانشکده ای وجود ندارد که کاملا خوب یا کاملا بد باشد. ولی در دانشگاه هایپر ایلند ، هیچ معلمی وجود ندارد و هیچ تکلیف یا پروژه ای داده نمی شود. دانشجویان، مشغول انجام پروژه های واقعی هستند و می بایست مهارت حل مساله را به بهترین نحو فرا گیرند. دانشجویان، روی فعالیت های مشترک تیمی تمرکز می کنند و مهارت های شغلی را به صورت موثر و نوآورانه دنبال می کنند. فعالیت های گسترده ای در دانشگاه هایپر ایلند تعریف شده است که باعث رشد و گسترش دانشجویان شده و دانشجویان می توانند به خوبی دانش خود را گسترش دهند . هدف کنونی ما این است که دنیا را به گونه ای ببینیم که بتوانیم مهارت های موثر و تاثیر گذاری را از خود به جا بگذاریم و ابزارهای درونی را در دنیای دیجیتال به بهترین نحو به کار بریم. دید ما روی کل دنیا تاثیر خواهد گذاشت.

شما در دانشگاه هایپر ایلند ، زندگی کردن را یاد می گیرید.

دانشگاه هایپر ایلند به شما کمک می کند که زندگی کردن را بیاموزید. نیازی نیست که همواره در یک کلاس حضور داشته باشید و نگران حضور و غیاب استاد باشید. برای دانشگاه هایپر ایلند مهم این است که سبک زندگی آموزش داده شود. آموزش به معنای این است که فعالیت های حرفه ای را به گونه ای دنبال شود تا بتوانید جهان را به بهترین نحو تغییر دهید.

ارائه راهکارهای موثر در دنیای واقعی

دانشگاه هایپر ایلند با بسیاری از رهبران و متخصصان در عرصه های مختلف صنعتی در ارتباط بوده و بسیاری از نیازهای روز دنیا را در زمینه نوآوری های صنعتی را مرتفع کنند. دانشگاه هایپر ایلند  قادر است که افراد و شرکت ها را به گونه ای پشتیبانی کند که در هر زمان آماده ورود به صنعت باشند.

دانشگاه هایپر ایلند آماده پذیرش تغییرات است.

ما شرکت فعالانه ای در فناوری های به روز دنیا داریم. رهبرهای آینده کسانی هستند که به راحتی و با انعطاف هرچه بیشتر تغییر می کنند و الگوهای رهبری را به خوبیطی می کنند. دانشگاه هایپر ایلند ، دانشجویان را به گونه ای پشتیبانی می کند که در آینده بهترین رهبران صنعتی در دنیا شوند.

از منابع بالقوه خود استفاده کنید.

دانشگاه هایپر ایلند ، مشارکت فعالانه ای با افراد دارد  و اهداف چالش برانگیزی را دبنال می نماید.

در دانشگاه هایپر ایلند ، تیم همه چیز است.

مشارکت در امور حرفه ای ، باعث رشد و گسترش شما می شود. شما می توانید با دید فعالانه ای به آگاهی عمیق و هرچه تمام تر برسید و اعضای تیم را ترغیب کنید تا به خوبی رهبری تیم را دنبال نمایید.

دنیای خود را تغییر دهید.

ما نمی توانیم در موقعیتی چالش برانگیز قرار بگیریم و هیچ تغییری در خود احساس نکنیم. ما با یکدیگر به بهترین نحوکار می کنیم و می توانیم در دنیا تغییرات گسترده ای ایجاد نماییم.

راهکارهای جدید برای تفکرات و آموزش در دانشگاه هایپر ایلند

دوره های آموزشی دانشگاه هایپر ایلند برای مشارکت های چالش برانگیز ، طراحی شده اند و به صورت شخصی قادر است از روش شناسی های گسترده به بهترین نحو استفاده نماید. مشارکت های تیمی نیز برای بسیاری از افراد مد نظر بوده است. ما راهکارهای جدیدی را معرفی می کنیم و ایده های جدید را بیان می کنیم که به شما کمک می کند تا دوره های تخصصی را راحت تر طی کیند.

هایپر ایلند ، دانشگاهی است که همواره در حال رشد و گسترش است. دانشگاه هایپرایلند ، دانشجویان متخصص و متعهد را جذب می کند و ما با یکدیگر در تلاش هستیم تا یک کار تیمی را راه بیندازیم و تغییرات مثبتی در خود ایجاد کنیم .

در دانشگاه هایپر ایلند همه با هم برای حل مسائل تلاش می کنند.

دانش و توسعه برای زندگی بسیار ضروری است. ما هر کسی را ترغیب می کنیم که آموزش را در صدر زندگی خود قرار دهند. پس از بیست سال، بسیاری از افراد و سازمان ها قادر هستند که آماده ورود به بازار و محیط های کارگاهی شوند.

ما راهکارهای هوشمندانه و محصولات و خدمات را به گونه ای به کار می گیریم که یادگیری ما را سمت و سو بخشند. به همین ترتیب روش شناسی های جدید باعث می شوند که ما در زمینه تحقیقات قوی تر و غنی تر از قبل عمل کنیم.

روش شناسی و مشارکت ، فنون بسیار مهمی است که به حل مسائل پیچیده ما تا حد قابل توجهی کمک می کند. خلاقیت، تصمیم گیری و تفکر بحرانی و رهبری موثر و مباحث عاطفی هوشمندانه، مهارت هایی هستند که به ما امکان ادغام زندگی و شغل را با هم به ما می دهند.

ساخت زندگی بهتر و سازمان موثر تر

ما با سازمان های گسترده در جهان، در حال تعامل هستیم و می توانیم با اهداف گسترده تری کامل کنیم و بسیاری از افراد ، از شرکت در هایپر ایلند ، شاد و خوشحال هستند.

ساخت جوامع با توسعه پایدار

تقاضا برای توسعه پایدار و فعالیت های صنعتی به گونه ای است که نیازهای آینده را به راحتی می تواند پوشش دهد. به همین ترتیب شما می توانید رشد دراز مدت را در خود ایجاد کنید و افراد را ترغیب کنید که به راحتی بتوانند فعالیت های شغلی خود را گسترش دهند.

 

 


با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 


 

   
   
   
  آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475 واحد 7 تلفن : 02188322111
  طراحی و پیاده سازی :