• تحصیل
 • سوئد
 • قبرس
 • سوئد
 • سوئد
 • دال
 • سوئد 2

 

دانشگاه گوتنبرگ

دانشگاه گوتنبرگ ، چالش های اجتماعی بسیاری در زمینه علوم مختلف با دنیا دارد. این دانشگاه 38000 دانشجو و 6000 کارمند دارد که در محیط وسیعی از این دانشگاه با یکدیگر به تعامل، تحصیل و کار می پردازند و زمینه فوق العاده ای از دانش و اطلاعات و ایده ها را فراهم می آورند.

تحقیقات قوی و برنامه مطالعه جذابی در این دانشگاه وجود دارد که بسیاری از محققان و دانشجویان را در سراسر جهان جذب خود می کنند. دانشگاه گوتنبرگ از بسیاری لحاظ، اعتبارسنجی شده اند و به صورت فعالانه برای توسعه پایدار کار می کنند. با در نظر گرفتن دانش جدید و چشم اندازهای نو، برای دانشگاه گوتنبرگ، آینده فوق العاده ای پیش بینی می شود.

دانشجویان از ملل مختلف نیز در این دانشگاه به تحصیل می پردازند و محققان از ملل مختلف و کارمندان از ملل مختلف نیز بخش مهمی از این دانشگاه را تشکیل می دهند. ما می خواهیم که دانشجویان و کارمندان از محیط این دانشگاه نهایت لذت را ببرند و زمان کار و تحصیل بسیار فوق العاده ای در این دانشگاه داشته باشند.

خدمات جالب توجهی در این دانشگاه وجود دارند که مزایای دانشجویان بین المللی را سر لوحه اهداف خود قرار می دهند و محققان و کارمندان نیز از این مزایا می توانند بهره مند شوند.

دانشجویان بین المللی سوئد را از روی شانس و به صورت تصادفی انتخاب نکردند بلکه تحصیل در کانادا مزایا و فواید بسیاری دارد که باید آن ها را مد نظر قرار دهیم. از جمله این مزایا می توان به برابری نژادی و جنسیتی و رهیافت های آموزشی و یادگیری پایدار و مدرن اشاره کنیم.

دانشگاه گوتنبرگ به صورت فعالانه ای در مناظرات عمومی و مصاحبه ها با جوامع دیگر، مشارکت دارد و تعاملات گسترده و تبادل اطلاعات را در این دانشگاه می توان مشاهده نمود که چه به صورت ملی و چه به صورت بین الملل برگزار می شود.

تحقیقات قوی و برنامه های مطالعاتی جذاب، باعث جذب محققان و دانشجویان از سرتا سر دنیا می شود. چشم اندازهای جدیدی در این دانشگاه ارائه شده که به حل چالش های پیش رو در کل جهان کمک می کند.

برنامه ها و مناسبت ها

برنامه های مناسبتی بسیاری در این دانشگاه برگزار می شود که از مقطع کارشناسی تا مقطع دکترا ادامه دارد و به صورت سالانه در اواخر اکتبر برگزار می شود. برنامه ی مناسبتی خاصی برای مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دکترا وجود دارد. دانشجویان دکترا بسیار شور و اشتیاق دارند که این مراسم به صورت عالی برگزار شود و در این مراسم حضور داشته باشند.

مراسم مهم دیگر، مراسم معرفی اساتید جدید دانشگاه به دانشجویان است که به صورت سالانه در ماه آوریل برگزار می گردد. در این مراسم، اساتید قدیمی تر دانشگاه به اساتید و اعضای هیئت علمی جدید خوش آمد می گویند.

مراسم های سنتی و یادواره ها

مراسم های سنتی و یادواره های فراوانی در دانشگاه گوتنبرگ برگزار میشود. به هرحال مراسم ها و یادواره های گوتنبرگ مربوط به گذشته و یادواره مناسبت هایی است که در گذشته اتفاق افتاده اند. در همین زمان جشنواره ها و مناسبت های مربوط به دانشجویان فارغ التحصیل در مقطع دکترا و همچنین مراسم معرفی اساتید جدید نیز برگزار می گردد. این رویدادها بیانگر این است که این دانشگاه تا حد زیادی به اساتید جدید و فارغ التحصیلان مقطع دکترا، اهمیت می دهد.

مراسم ها و مناسبت های دیگر نیز در دانشگاه گوتنبرگ برگزار شده است که می توان به مراسم بازنشستگی کارمندان و اساتید دانشگاه نیز اشاره نمود.

برنامه ها و دوره های آموزشی

دوره های آموزشی و برنامه های تحصیلی زیادی برای دانشجویان بین المللی ارائه می شوند.

این دانشگاه  یک دانشگاه بین رشته ای است که برنامه ها و دوره های آموزشی زیادی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. ما ترجیح می دهیم که دوره ها در زمینه های گسترده تری مثل زمینه های تجارت بین الملل، فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم اجتماعی، علوم تغذیه، بهداشت ، هنر، طراحی و موسیقی و همچنین دوره های دیگر برگزار شوند.

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش در این دانشگاه برای دانشجویان عادی به این صورت است که شما برای یک دوره کامل تحصیلی یا یک تک دوره، ا پلای می کنید. فرایند اپلای به صورت آنلاین و در پرتال های سوئدی انجام می گیرند. بسیاری از برنامه ها و دوره های تحصیلی تنها در پاییز آغاز می شوند و یک دوره تحصیلی خاص برای پذیرش بین المللی وجود دارد که از 16 اکتبر تا 15 ژانویه برگزار می گردد.

دانشجویانی که در خارج از سوئد، سیتی زن هستند نیاز دارند که به این دانشگاه شهریه بپردازند.

فرایند پذیرش

برای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ شما می بایست از طریق پرتال های آنلاین دانشگاه های سوئد، اقدام به اپلای نمایید.

پرتال های کاغذی و غیر آنلاین، برای دانشگاه گوتنبرگ قابل پذیرش نیستند. به استثنای چند دانشگاه خاص و کوچک، پذیرش در سایر دانشگاه های سوئد به صورت آنلاین بوده و ثبت نام در این دانشگاه ها نیز به صورت آنلاین انجام می گیرد.

چگونگی اپلای کردن

فرایند اپلای کردن را به صورت مرحله به مرحله در ذیل توضیح می دهیم:

1-   اپلای کردن

تمام دانشجویان بین المللی تمایل دارند که در اولین تقاضای خود در دانشگاه سوئد، پذیرفته شوند. فرایند اپلای و پذیرش ممکن است چندین ماه پیش از آغاز دوره تحصیلی به طول بیانجامد و به دانشجویان زمانی داده شود تا هزینه های تحصیلی و شهریه خود را بپردازند و در صورت نیاز اجازه اقامت گرفته و یک مکان مسکونی را برای خود پیدا کنند. تاریخ نهایی اعلام نتیجه 15 ژانویه است که در این زمان دوره تحصیلی و تدریس به زبان انگلیسی پاییزه آغاز می شود. تاریخ نهایی پذیرش مدارک نهایتا تا اول فوریه می باشد.

دومین دوره پذیرش برای دانشجویانی پیشنهاد می شود که به صورت بومی در سوئد زندگی می کنند. هر تقاضا کننده از کشورهای سوئد و حاشیه اسکاندیناوی، شانس اپلای کردن را دارد و نیازی به مجوز اقامت نیست. این پذیرش برای دانشجویانی نیز مطرح است که در سوئد زندگی می کنند و بنابراین نیازی به اپلای برای اقامت قانونی ندارند. دانشجویان بومی سوئد و ساکن در حاشیه اسکاندیناوی معمولا زمان کافی برای گرفتن مجوز را پیش از آغاز دوره تحصیلی خود ندارند. زمان نهای برای این پذیرش در 15 آوریل بوده که برای ترم پاییز می باشد و 15اکتبر برای ترم بهار است.

تایید ایمیل

یک بار که شما پذیرش این دانشگاه را اپلای کنید یک ایمیل دریافت می کنید و می بایست پس از دریافت این ایمیل، آن را تایید کنید. می بایست بررسی کنید که همه اطلاعات شما صحیح ثبت شوند و بنابراین همه آن ها به صورت صحیح به روز رسانی شده باشند.

اطلاع از نتیجه انتخاب

اگر شما بخواهید در ژانویه اپلای کنید شما می بایست پاسخ را در اوایل آوریل دریافت کنید تا بتوانید در ترم پاییز ثبت نام نمایید. اگر شما در آوریل یا در اکتبراپلای کنید شما باید پاسخ را در اواسط جولای دریافت کنید تا قادر باشید برای ترم پاییز ثبت نام کنید یا این که پاسخ را در اواسط دسامبر دریافت نمایید تا بتوانید ثبت نام را برای ترم بهار انجام دهید. این اطلاعیه ها از طریق ایمیل به شما داده می شود و در صفحات مربوط به پذیرش شما در دانشگاه منتشر خواهد شد.

4- پاسخ به نتایج انتخاب

اگر شما در اولین دوره پذیرش اپلای نموده باشید می بایست دستورالعمل های خاصی را طی کنید و از نتایج اطلاع داشته باشید. همیشه خودتان را به روز نگه دارید و به صورت روزانه حساب کاربری، ایمیل و اطلاعات خود را در سایت www.universityadmission.se/ بررسی نمایید.

سایر متقاضیان: شما می بایست پذیرش خود را پس از دریافت اطلاعات از نتایج انتخابی دریافت نمایید و این نتیجه می بایست معتبر باشد. پذیرش تنها برای ترمی معتبر است که شما در آن ترم اپلای کرده اید.

اگر شما به پذیرش ارائه شده، پاسخ ندهید، به صورت خودکار از دوره هایی که در آن اپلای کرده اید؛ حذف خواهید شد.

5- پرداخت هزینه های شهریه

اطلاع از نتایج انتخابات و جزئیات مربوط به آن ها و همین طور پرداخت شهریه متعاقبا اعلام خواهد شد و نیاز است که شما هزینه های مربوط به شهریه خود را به صورت کاملرداخت نمایید. دانشگاه یک ایمیل برای شما ارسال خواهد نمود و دستورالعمل های مربوط به چگونگی پرداخت شهریه را به شما اعلام می دارد. می بایست به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید و پس از دریافت ایمیل ، هزینه های شهریه را پرداخت نمایید.

6- اپلای برای مجوز اقامت

بسیاری از دانشجویان از خارج از اروپا آمده اند و در گوتنبرگ تحصیل می کنند این دانشجویان نیاز دارند که مجوز اقامت داشته باشند تا بتوانند در سوئد تحصیل کنند.

شایان ذکر است که برای این که شما مجوز اقامت در کانادا را داشته باشید نیاز است تا دوره ای حداقل سی روزه را بگذرانید تا صلاحیت لازم را برای اقامت در سوئد را به دست آورند.

برای این که اطلاعات لازم را در مورد قوانین و پروسه های اقامت در سوئد به دست آورید به وبسایت مهاجرت سوئد مراجعه فرمایید. یک راهکار دیگر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مهاجرت و اقامت در سوئد این است که شما در کشور زادگاه خود با نماینده آن کشور صحبت کنید و از وی مشورت بگیرید. شایان ذکر است که تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ هیچ تاثیری روی قوانین مهاجرتی شما ندارد. همه دانشجویان می بایست خودشان به شخصه، برای مجوز اقامت اقدام نمایند.

7- یافتن محلی برای سکونت

مورد دیگری که برای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ بسیار حائز اهمیت است، یافتن مکانی برای سکونت است. پس باید هرچه سریع تر در جستجوی مکان مناسبی برای زندگی خود باشنید.

اگر تمایل دارید که خانواده ی خود را نیز همراه خودتان به سوئد بیاورید، ما اکیدا به شما توصیه می کنید که اطلاعات مربوطه را به دقت مطالعه نمایند.

8- ثبت نام دانشجویان

زمانی که با تقاضای پذیرش شما موافقت به عمل آمد شما می بایست برای تحصیل در سوئد اقدام نمایید و این اقدام شما می بایست مطابق با دستور العمل هایی باشید که از دپارتمان خودتان دریافت نموده اید. اگر شما ثبت نام نکرده باشید، تقاضای پذیرش شما باطل خواهد شد.

9- شروع دوره تحصیلی

پیش از آن که دوره تحصیلی شروع شود، شما تذکرات و اطلاعاتی از دپارتمان تحصیلی خود دریافت می کنید. همه پرسش هایی که در آن برنامه آمده است را می بایست مطابق فرمت دپارتمانی که در آن تحصیل می کنید پاسخ دهید.

10- بررسی قوانین بیمه

همه دانشجویان بین المللی که در دانشگاه سوئد به مدت یک سال یا کمتر به تحصیل می پردازند می بایست گواهی نامه بیمه معتبر سلامت را دریافت نموده باشند. بیمه می بایست برای کل دوره تحصیلی معتبر باشد و دانشجویان نیاز دارند که از سیاست های بیمه گذار اطلاعات کافی داشته باشند و پس از آن برای اخذ مجوز اقامت در سوئد، اقدام نمایند.

دانشجویانی که به مدت یک سال ( 12 ماه ) یا بیشتر در سوئد تحصیل می کنند می بایست استانداردهای مراقبت های بهداشتی سوئد را به دست آورده باشند و بنابراین هزنیه های آن را مطابق با قوانین شهروندی سوئد بپردازند. شایان ذکر است که شما به بیمه سفر و همچنین بیمه شخصی نیز نیاز خواهید داشت.

لیست دپارتمان های گوتنبرگ

دپارتمان فناوری اطلاعات

مهندسی محیط زیست و بیولوژی

مهندسی پزشکی

مدیریت بازرگانی

بیولوژی مولکولی و شیمی

علوم بالینی

علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر

علوم مرتبط با فرهنگ و ادب

طراحی و صنایع دستی

علوم زمین شناسی

اقتصاد

اقتصاد و جامعه شناسی

تربیت مدرس

ارتباطات

مهندسی تغذیه

تربیت بدنی

بهداشت حرفه ای و مراقبت های بهداشتی

مطالعات مربوط به تاریخ

روزنامه نگاری، رسانه و ارتباطات

علوم دریایی

علوم ریاضی

پزشکی

موسیقی و نمایش

علوم مربوط به اعصاب و فیزیولوژی

دندان شناسی

مطالعات تربیتی، برنامه درسی و مطالعات تخصصی

فلسفه

زبان شناسی

روانشناسی

فیزیک

علوم سیاسی

مدیریت عمومی

کار اجتماعی

جامعه شناسی

تحقیقات

روند تحقیقاتی در دانشگاه گوتنبرگ، بسیار نو آورانه بوده است. تحقیقات بین رشته ای گسترده ای نیز در دانشگاه گوتنبرگ انجام می گیرد. در این تجقیقات، روش های تدریس مبتکرانه ای انجام شده و این تحقیقات بسیار مرتبط با جامعه بوده است. بیش از 30000 محقق ، مدرس و دانشجوی دکترا در این تحقیقات، مشارکت دارند. مطالعات گسترده ای در زمینه بیولوژی ؛ زبان شناسی انجام شده است.

همکاری با دانشگاه

دانشگاه گوتنبرگ دانشگاهی است که به صورت آزادانه با مردم مشارکت دارد و جریان ثابتی از دانش و اطلاعات ، آموزش و ایده های تدریس در این دانشگاه موجود است. همکاری با این دانشگاه به معنای تبادل اطلاعات است. به محققان و دانشجویان اجازه داده می شود که فعالیت های تجاری خود را گسترش دهند و اطلاعات را به اشتراک گذارند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا اطلاعات و روش های مشارکتی خود را گسترش دهید. تفاوت های گسترده ای نیز در زمینه های رشد و توسعه وجود دارد.

مراکز تحقیقاتی  وتخصصی

مرکز تحقیقاتی و تخصصی به عنوان یک نقطه عطف برای دانشجویان و محققان به شمار می رود و در بخش های عمومی، صنعتی و تجاری بسیار حائز اهمیت است. مراکز تخصصی و تحقیقاتی بیانگر تحقیقات درون رشته ای است که چندین آکادمی را پوشش داده و زمینه های تحقیقاتی فوق العاده ای را دارد که می توان در موسسات آموزش عالی مشاهده نمود.

نوآوری و روش های تحقیقاتی و خلق ارزش های جدید

در دانشگاه گوتنبرگ، ما در خصوص نوآوری و یافته های تحقیقاتی بررسی می کنیم که چشم انداز های گسترده ای در این زمینه ارائه داده می شود. در این شرایط معمولا نظر بر این است که نوآوری به معنای خلق ارزش های جدید است و بدین ترتیب روش ها، پروسه ها، خدمات یا محصولات جدیدی نیز ارائه می گردد.

کمک هزینه های تحصیلی

چند موقعیت اساسی در دانشگاه گوتنبرگ وجود دارد که می توان از کمک هزینه های تحصیلی برای آن استفاده نمود. در دانشگاه گوتنبرگ همواره بررسی های منظمی انجام می گیرد تا لیستی از افرادی که نیاز به کمک هزینه تحصیلی دارند ارائه گردد. کمک هزینه های تحصیلی به افرادی نیز اعطا خواهد شد که در دانشگاه گوتنبرگ کار می کنند.

بورسیه های تحصیلی

لیستی از بورسیه های تحصیلی در بسیاری از زمینه ها موجود است.

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه گوتنبرگ

تعداد زیادی از بورسیه های تحصیلی وجود دارند که دانشجویان و مدرسان دانشگاه نیز می توانند در دانشگاه گوتنبرگ از آن استفاده کنند. بسیاری از بورسیه های تحصیلی در کمیته تصمیم گیری به افراد خاص اعطا می گردد و این تصمیم گیری ها معمولا در دپارتمان های مربوطه انجام می شود.

خدمات تحقیقاتی

به اطلاع محققین عزیز می رسانیم که بودجه های تحقیقاتی برای محققین در نظر گرفته شده است و از جنبه های مالی، پیشنهادیه های تحقیقاتی را پشتیبانی می کنیم.

اداره نو آوری و بورس تحصیلی در دانشگاه گوتنبرگ، به محققان و مدیران این امکان را می دهد که از بودجه تحقیقاتی استفاده کنند و مطابق با بودجه های تحقیقاتی کنونی به فعالیت خود ادامه دهد. پشتیبانی های مربوط به پیشنهادیه های تحقیقاتی مکتوب، به کارمندان ارائه شده و وظیفه مدیریت پروژه را نیز برعهده می گیرند.

خدمات پشتیبانی کاملی برای محققان مطرح می شود که این خدمات پشتیبانی وابسته به تحقیقات آکادمیک بوده و می توان آن را در فعالیت های پروژه محور دانشگاه نیز مشاهده نمود.

کارمندان و مدرسان دانشگاه گوتنبرگ به شما پیشنهاد می دهد که برای کسب اطلاعات بیشتر با دانشگاه تماس بیگیرید.

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه های تحقیقاتی و پشتیبانی از محققان در ذیل آورده شده است:

بودجه های تحقیقاتی

اداره بورسیه های تحصیلی و نوآوری به محققان و مدیران کمک می کند تا هزینه های کلی بودجه را برآورد کنند. در این بخش، به مروری در مورد بودجه های تحقیقاتی از کمیته های اروپا می پردازیم که شامل بودجه گذاران عمومی و خصوصی در سوئد و بودجه گذاران فدرال اروپا می شوند.

کار کردن در دانشگاه گوتنبرگ

توسعه مهارت ها

شما برای توسعه مهارت های خود می توانید در سمینارها و دوره هایی شرکت کنید که در برنامه بهبود مهارت های دانشگاه گوتنبرگ برگزار می شود. این برنامه، هدف همه ی کارمندان دانشگاه گوتنبرگ بوده است.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد سمینارها و دوره ها، به لینک های مربوطه در وبسایت دانشگاه گوتنبرگ مراجعه فرمایید.

دوره های برگزار شده به زبان انگلیسی

در دانشگاه گوتنبرگ، دوره هایی به زبان انگلیسی ارائه می شود که مخصوص افراد غیر سوئدی می باشد. این دوره ها در ذیل نام برده می شود.

آموزش اصلی برای مدیریت امنیت در زمان آتش سوزی

آموزش اصلی در خصوص مدیریت امنیت در زمان آتش سوزی برای تمام کارکنان دانشگاه گوتنبرگ به زبان انگلیسی ارائه می شود.

دوره مخصوص ارتباطات و رسانه

ارتباطات و رسانه برای مدیران و رهبران یک ابزار رهبری قوی به شمار می رود. شما می توانید مراحل اولیه آگاهی را از طریق ارتباطات و رسانه به دست آورید. تیم های با کارایی بالا، فعالیت های کاری و رفتاری فوق العاده ای دارند که در رسانه ها نقش مهمی ایفا می کند.

دوره های همکاری برای کارمندان دانشگاه گوتنبرگ

آموزش همکاری های مختلف به کارمندان در دانشگاه گوتنبرگ برگزار می شود. هدف از این دوره های آموزشی این است که کارمندان دانشگاه گوتنبرگ، وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند و ساختار خوبی از سازمان دهی ها و شرایط خاص فراهم گردد. نیاز است که کارمندان تعهدات شغلی خود را همیشه در نظر داشته باشند و اطلاعات خوبی در خصوص سازمان دهی های دانشگاه، در ذهن خود نگه دارند.

گزینه های تحصیلی

مروری روی آن چه که برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و سطح phd در این جا انجام می دهیم.

مقطع کارشناسی

ما حدود 100 دوره را برای دانشجویان مقطع کارشناسی در زمینه های مختلف، به زبان انگلیسی برگزار می کنیم. چهار برنامه نیز در این مقطع انجام می شود که یکی از آن ها مهندسی نرم افزار، دیگری موسیقی کلاسیک و دو مورد دیگر برنامه های هنری می باشند.

اگر زبان سوئدی بدانید، دستتان برای انتخاب رشته بسیار باز تر بوده و به راحتی می توانید رشته های متنوع تری را انتخاب کنید.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد

ما حدود 80 برنامه دو سالانه مخصوص دانشجویان بین الملل مقطع کارشناسی ارشد داریم. که در زمینه های علوم اجتماعی، علوم طبیعی، مدیریت بازرگانی، فناوری اطلاعات ، علوم آموزشی، بهداشت، هنر، موسیقی، طراحی و صنایع دستی ارائه می شدهند.

همچنین حدود 200 دوره انفرادی در این دانشگاه به زبان انگلیسی انجام می شود.

 

اگر شما یکی از دانشجویان این دانشگاه باشید می توانید که در یک یا دو ترم تحصیلی در این دانشگاه به صورت آزمایشی تحصیل کنید. دوره هایی که شما می توانید شرکت کنید وابسته به این است که دانشگاه با آن دوره ها موافقت نموده و دانشگاه تایید نماید که شما صلاحیت کافی را برای شرکت در این دوره ها دارید. شایان ذکر است که شما می بایست این دوره ها را در دانشگاه محل زندگی خودتان بگذرانید و پس از آن اپلای کنید تا آمادگی لازم را کسب نمایید.

تحصیل در مقطع دکترا یا phd

در سوئد، برنامه های مربوط به مقطع دکترا چهار ساله بوده و مخصوص به تحصیل تمام وقت است. شما در مقطع دکترا برای دانشگا گوتنبرگ اپلای می نمایید و پس از آن در یک مدت زمان چهار ساله در این دانشگاه تحصیل خواهید کرد.

مشاوره تحصیلی

آیا شما در مورد دوره ها و برنامه های ارائه شده در این دانشگاه اطمینان کامل را ندارید؟ آیا شما مطمئن نیستید که این دانشگاه برای شما مناسب است یا خیر؟

مشاوران تحصیلی ما می توانند به شما راهنمایی کنند تا دوره های مناسب را انتخاب کنید و به شما ابزارهایی ارائه می دهد تا بتوانید در مورد رشته تحصیلی خود تصمیم گیری نمایید.

شما می توانید یک مشاوره تحصیلی را ملاقات کنید و در مورد اطلاعات تخصصی دوره ها با ایشان صحبت و مشورت کنید . برنامه های تحصیلی و زمینه های مطالعاتی از این طریق به شما داده خواهد شد. همه تعاملات با مشاور تحصیلی شما، محرمانه در پرونده شما خواهد ماند.

امکان ملاقات با مشاور تحصیلی در طول تابستان

دانشگاه گوتنبرگ حدود 60 مشاور تحصیلی دارد. شما می توانید از طریق ایمیل یا تلفن با آن ها در ارتباط باشید و در مورد موضوعات تحصیلی خود با ایشان صحبت کنید. شما می توانید از طریق ارتباطات آنلاین امکان تماس چهره به چهره را با ایشان داشته باشید.

ما لیستی از مشاوران تحصیلی را ارائه نموده ایم که در همه رشته ها و زمینه های موجود در دانشگاه، به ما مشاوره می دهند. برخی از این دوره ها و برنامه ها در ذیل آورده شده اند منتها مشکل این جاست که تنها به زبان سوئدی ارائه می گردند.

آموزش برای افراد پناهنده

آیا شما به عنوان پناهنده در دانشگاه های سوئد و در جامعه و سیستم آموزشی سوئد سر در گم مانده اید؟ شما می توانید به جلساتی مراجعه کنید که توسط دانشگاه گوتنبرگ برگزار می شوند و این برنامه ها به شما کمک می کنند و راهکارهایی را ارائه می دهند تا از این سردرگمی خارج شوید.

آموزش دانشجویان پناهنده

آیا شما دانشجوی پناهنده ای هستید که در سوئد زندگی می کند؟ آیا شما در مورد تحصیل در دانشگاه فکر کرده اید یا تصمیم دارید که تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه های سوئد ادامه دهید؟ در این بخش ما به صورت مستقیم به شما اطلاعات مفیدی را ارائه می دهیم تا موقعیت های جدید تحصیلی را از دانشگاه گوتنبرگ به دست آورید.

اگر شما همواره در حال تلاش برای تحصیل در یک دانشگاه معتبر در سوئد باشید، نیاز به آموزش تکمیلی در خصوص این دانشگاه در سوئد هستید. در این بخش می توانید در مورد برنامه تحصیلات تکمیلی اطلاعاتی به دست آورید. ما در این بخش برخی از فعالیت هایی را ارائه می دهیم که می تواند دانش و اطلاعات شما را افزایش دهد.

تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ

آیا شما یک تازه وارد در دانشگاه گوتنبرگ هستید و نیاز به اطلاعات تکمیلی در مورد این دانشگاه دارید؟ چگونه شما در این دانشگاه تحصیل می کنید و برای پذیرش اپلای می نمایید؟

شناسایی روش های آموزش و یادگیری

از تابستان سال 2016، دانشگاه گوتنبرگ در حال توسعه به یک دانشگاه جهانی بوده است و روش های نوین یادگیری را ارائه می دهد. توسعه این دانشگاه باعث ارتباط تنگاتنگ و همکاری با سوئد است که نیاز به آموزش بالاتری داشته و دانشگاه های دیگر را در سوئد درگیر خود می کند.

با پیشرفت کار  وفعالیت در این دانشگاه، مدل شناسایی و آموزش ویادگیری در اواخر سال 2017 ارائه شد. روش موفقیت آمیز و موثری در این پروسه آموزشی مطرح می شود که متدهای جدید یادگیری را پوشش داده و از این رو صلاحیت دانشگاه گوتنبرگ قابل تایید می باشد.

دوره ها و برنامه ها

دانشگاه گوتنبرگ 1400 دوره آموزشی و 180 برنامه تحصیلی را ارائه می دهد که شما می توانید روی آن ها اپلای نمایید. دوره های کاربردی وابسته به این است که شما بخواهید برای یک دوره یا یک برنامه خاص اپلای نمایید.

دوره مقدماتی آموزش زبان سوئدی برای تازه واردها

آیا شما در سوئد تازه وارد هستید و یا می خواهید که تحصیلات آکادمیک را در دانشگاه یا دانشکده های سوئد ارائه دهید؟ اگر دوره های آموزشی دانشگاه های سوئد را بتوانید با موفقیت طی کنید، صلاحیت لازم برای تحصیل در دانشگاه ها و دانشکده های سوئد را کسب نموده اید.

آیا شما در سوئد تازه وارد هستید؟ آیا تجربه تحصیل و یا آموزش تخصصی در دانشگاه های سوئد دارید؟ درا ین جا ما یک راهکار به شما ارائه می دهیم که به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید. این راهکار به شما اعتبار تحصیلات تکمیلی بالاتر را نمی دهد ولی اغلب یک فرصت کارآموزی، آموزش زبان و تحصیل در دوره های دیگر را به شما ارائه می کند. این راهکارها، در دانشگاه گوتنبرگ موجود بوده و می تواند برای برنامه تحصیلات تکمیلی، آماده سازی شود.

دانشگاه گوتنبرگ راهکارهای زیر را به شما ارائه می دهد:

برنامه مربوط به معلمان و مدرسان مهاجر

برنامه معلمان و مدرسان مهاجر بیشتر مربوط به همکاری در دانشگاه بوده است و بخش های از بازار کار را نیز پوشش می دهد. دانشگاه گوتنبرگ ، دانشگاه لینکوپینگ، دانشگاه مالمو، دانشگاه استکهلم، دانشگاه اوما و دانشگاه اربو نیز با بازار کار همکاری دارند. این آموزش های انجام شده، مقدمه ای در خصوص چگونگی کار در دانشکده های سوئد فراهم می کند و دوره های مربوطه حدود 26 هفته طول می کشد. زبان آموزشی در این دوره ها، زبان عربی و زبان سوئدی است.

این دوره ها شامل دوره های کارگاهی آموزشی است که مطالعات و تحصیل موازی با زبان دوم را دنبال می کند. این دوره ها متمرکز روی چگونگی مدیریت و سازمان دهی تدریس در دانشکده ها ، فعالیت معلمان و شیوه های آموزشی آن ها است.

اگر شما یک معلم یا مدرس تازه وارد باشید که به زبان عربی یا به زبان بومی خود صحبت می کنید، می توانید در این دوره های آموزشی شرکت کنید.

برنامه های تحصیلی تکمیلی

اگر شما فعالیت شغلی خود را آغاز کنید، ممکن است نیاز به آموزش تکمیلی داشته باشید تا بتوانید در زمینه ای مرتبط با رشته تحصیلی خود در سوئد به کار خود ادامه دهید. مشارکت در برنامه تحصیلات تکمیلی منجر به فعالیت های آموزشی ارتقا یافته تری شده است و پس از تکمیل تحصیلات خود شما می توانید برای دوره کارشناسی اپلای کنید و مطابق با حرفه خود کار کنید.

اگر شما یک مدرک آکادمیک از دانشگاه گوتنبرگ داشته باشید، ممکن است نیاز داشته باشید تا برنامه های تحصیلاتی خود را تکمیل نمایید.

برنامه تکمیلی برای پزشکان، دندان پزشکان، پرستاران ، داروسازان

دولت از دانشگاه گوتنبرگ و موسسه کارلونیسکا و دانشگاه لینکوپینگ و دانشگاه لوند در خواست کرده است تا برنامه تحصیلات تکمیلی را برای افرادی ارائه دهد که در زمینه های پزشکی، دندان پزشکی و پرستاری در کشورهای غیر اروپایی ، دارای مدرک آکادمیکی هستند. ( کشورهای به استثنای نروژ، ایسلند ، لیختن اشتاین و سوئیس)

همه برنامه ها در ترم های پاییزه ارائه می شوند و منابع گسترده ای برای آن ها وجود دارند.

آموزش تکمیلی برای مدرس های خارجی: برنامه ULV

آیا مدرسان شما در خارج از سوئد تحصیل کرده اند و تمایل دارند که به عنوان یک مدرس در سوئد کار کنند؟ در این شرایط شما ممکن است علاقه داشته باشید که در یک برنامه خاصی ثبت نام کنید و در این دوره مدرسان شما نیز می توانند شرکت کنند و گواهی نامه تدریس ملی را در سوئد، اخذ نمایند. به این برنامه های آموزشی، برنامه های ULV گفته می شود که یک مجوز یا گواهی کار برای مدرسان غیر سوئدی، محسوب می شود و با استفاده از این گواهی می توانند به عنوان مدرس در دانشگاه های سوئد کار کنند.

آموزش کارهای اجتماعی تکمیلی برای افراد غیر سوئدی

آیا شما می خواهید که در زمینه های اجتماعی کار کنید؟ آیا شما در دانشگاه های غیر سوئدی کار کرده اید؟ آیا شما در زمینه کارهای اجتماعی، مدرک کارشناسی دارید؟ آیا شما حداقل دو سال تجربه حرفه ای در زمینه کارهای اجتماعی دارید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است؛ می توانید در زمینه های آموزشی تکمیلی نیز شرکت کنید و مدرک سوئدی را در کار اجتماعی خود دریافت نمایید.

سمینارها و سخنرانی های عمومی

دانشگاه گوتنبرگ، یک سری سمینارها  وسخنرانی های عمومی را ترتیب دهی می کند و این سمینارها و سخنرانی ها مخصوص همه عموم و همچنین افراد علاقمند است. حضور در این جلسات و سمینارها باعث می شود که در تحقیقات آتی، اطلاعات فوق العاده ای کسب نمایید و اطلاعات حرفه ای خود را توسعه دهید و با مخاطبین خود تعاملات خوبی برقرار نمایید.

چهار دلیل اصلی برای این که شما در دانشگاه گوتنبرگ تحصیل کنید

دانشجویان غیر اروپایی و دانشجویان بین المللی، دانشگاه های محدوده اسکاندیناوی را از روی شانس و به صورت تصادفی انتخاب نکرده اند. آن ها به این سبب به ناحیه اسکاندیناوی آمده اند که مجموعه ای از ارزش ها و اعتقاداتشان را در دانشگاه های این ناحیه می بینند. از جمله ارزش ها و اعتقادات ایشان می توان به تساوی حقوق، ثبات و پایداری و رهیافتی مدرن برای آموزش و یادگیری اشاره نمود.

دانشجویان بین المللی به دانشگاه های اسکاندیناوی می آیند برای این که دانشگاه های این ناحیه را مطابق با ایده آل های خود می دانند.

1-   ما در این دانشگاه ها به راحتی می توانیم پله های ترقی را طی کنیم.

دانشگاه ما بستر مناسبی برای کارآفرینان آینده، تحلیل گران مالی، متخصصین هوا شناسی، موسیقی دانان برجسته و بسیاری افراد تاثیر گذار دیگر، می باشد. این فعالیت ها نه تنها برای ما جالب توجه است بلکه شما می توانید یک محیط آموزشی گسترده  وفوق العاده ای را فراهم اورید که شامل اصول تاثیرگذار متفاوتی می باشد. ما برنامه های درون رشته ای منحصر به فردی را در این دانشگاه داریم. به عنوان مثال در زمینه های فناوری اطلاعات و یادگیری، بهداشت عمومی، فناوری زبان شناسی و سیستم های وفقی گسترده نیز دوره های درون رشته ای برگزار نمود.

ما به صورت تنگاتنگ با دانشکده فناوری دانشگاه چالمرز کار می کنیم. ( دانشگاه چالمرز دانشگاه فناوری برجسته ای در سوئد است. ) به ویژه در زمینه های فناوری اطلاعات، فیزیک، ریاضی و شیمی با دانشگاه چالمرز فعالیت گسترده ای داریم.

ما تنها با موسیقی دانان برجسته و مهندسین نرم افزار، به تبادلات آموزشی نمی پردازیم بلکه به صورت فعالانه با برنامه های توسعه پایدار آتی، کار می کنیم. در سال 2019 ما رده ششم را در جهان در دانشگاه های THE از آن خود کردیم.

ما برای افراد مختلف در همه زمینه ها و با هدف های گوناگون افراد در زندگی، برنامه هایی ارائه می دهیم. زیرا این افراد زمان زیادی را در این دانشگاه سپری می کنند.

گزینه های آموزشی

در این بخش به مروری روی فعالیت های دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می پردازیم.

دانشجویان مقطع کارشناسی

ما حدود 100 دوره آموزشی برای دانشجویان مقطع کارشناسی داریم که در رشته ای مختلف به زبان انگلیسی ارائه می شود. ما چهار برنامه آموزشی ارائه می دهیم. یکی مهندسی نرم افزار دیگری موسیقی کلاسیک و دو رشته دیگر مربوط به برنامه های هنری می باشند.

اگر شما زبان سوئدی را بدانید می توانید در برنامه های بیشتری کار کنید و دوره های دیگر را به صورت انفرادی بگذرانید. در این شرایط می توایند دوره های تخصصی را راحت تر انتخاب نمایید.

کارشناسی ارشد

ما حدود 80 دوره آموزشی برای کارشناسی ارشد ارائه می دهیم که این دوره ها دو ساله می باشند. این دوره ها در رشته های علوم اجتماعی، علوم طبیعی، مدیریت بازرگانی، فناوری اطلاعات، علوم آموزشی، بهداشتی، هنر، موسیقی ، طراحی و صنایع دستی برگزار می شود.

ما حدود 200 دوره آموزشی داریم که به زبان انگلیسی تدریس می شود.

اگر شما در یکی از دانشگاه های دیگر سوئد تحصیل کرده باشید و برای تحصیل در یک یا دو ترم تحصیلی به این دانشگاه آمده باشید می توایند دوره هایی طی کنید که وابسته به برنامه آموزشی دانشگاه و صلاحیت های شما باشد. البته پیش از اپلای در دانشگاه گوتنبرگ می بایست این دوره ها را در دانشگاه شهر خود نیز گذرانده باشید.

دکترا

در سوئد، برنامه های دکترا به مدت چهار سال برای دانشجویان تمام وقت ارائه می شوند. شما اگر در مقطع دکترا اپلای کرده باشید می توانید درد انشگاه گوتنبرگ به مدت چهار سال در مقطع دکترا تحصیل کنید.

2-   روش های یادگیری ما، مستقل از آن چیزی است که شما فکر می کنید.

اگر شما در پی یافتن یک رهیافت خوب برای آموزش باشید، دانشگاه گوتنبرگ مکان مناسبی برای تحصیل شما است. در دانشگاه گوتنبرگ شما در ناحیه فعالی از یادگیری قرار می گیرید. کارمندان ناحیه آموزش و اساتید مربوطه شما را ترغیب می کنند که در مورد آن چه که در ذهنتان است صحبت کنید. می بایست از زاویه های مختلف فرایندهای یادگیری را بررسی نمایید.

همه این موارد در محیط آموزشی باز ارائه می شود و رهیافت های جدید برای اساتید ارائه می گردند. ما در پی آن هستیم که روش های یادگیری خوبی ارائه دهیم . در سال 2015 دانشگاه گوتنبرگ طرح مربیان هوشیار را ارائه داد که به برجسته سازی فعالیت های معلمان پرداخته و روش های یادگیری فوق العاده ای را ارائه می دهد.

ممکن است که شما انتظار داشته باشید که پروژه های قابل انجام در این دانشگاه، به صورتی قابل انجام باشند که در دانشگاه های دیگر انجام می گیرند . بسیاری از دانشکده ها ارتباط تنگاتنگی با سازمان ها و موسساتی مثل ولوو ، آسترو زناکا و اس کا اف دارند.

3-   ما مثل همه مردم معتقدیم که تنوع یک ویژگی کلیدی است.

ما معتقدیم که تنوع یک اصل کلیدی در آموزش است. بنابراین در روش های تحقیق و یادگیری نیز تنوع بسیار حائز اهمیت می باشد. سوئد، تاریخچه فوق العاده ای در زمینه آموزش افراد دارد. البته این تاریخچه جالب و فوق العاده تنها محدود به تحصیلات آکادمیک نیست. اگر شما اهل کشورهایی غیر از کشورهای اروپا باشید،برای تحصیل در دانشگاه های سوئد نیاز دارید که شهریه ای را پرداخت کنید تا بتوانید برای تحصیل در دانشگاه های سوئد و به خصوص دانشگاه گوتنبرگ، اپلای کنید.

شما می توانید در مناطق مختلف دنیا به تحصیل و مطالعه بپردازید ؛ با هر پیش زمینه تحصیلی و هر تجربه تحصیلی که دارید. تحصیل و مطالعه در اقصی نقاط جهان بسیار ارزشمند بوده و شما را آماده می سازد تا در مشاغل بین المللی نیز مشغول به کار شوید.

آن چه برای ما حائز اهمیت است این است که دانشجویان ما احساس خوشایند و احساس امنیت داشته باشند. ما به صورت فعالانه روی تساوی حقوق دانشجویان ( چه بومی و چه بین المللی ) کار می کنیم.

4-   تحصیل در ناحیه ساحلی غربی سوئد، بهترین ناحیه ساحلی در سوئد

اگر شما دانشجوی بین المللی دانشگاه گوتنبرگ باشید، می بایست بیشتر مطالعه داشته باشید و کلاس ها و دوره های آموزشی بیشتری را بگذرانید. این تحصیلات بیشتر باعث می شود که زندگی زیباتری برای شما رقم بخورد. در دانشگاه های سوئد شما می توانید در تحصیل در ناحیه قلب شهر بپردازید. دانشجویان ما شاید نخواهند به کمپ های دانشجویی خارج از شهر بروند و به جای آن تمایل دارند که در قلب شهر های سوئد به تحصیل بپردازند. گوتنبرگ یک شهر مدرن و بین المللی در سوئد است که پیش زمینه بسیار مهمی در زمینه حقوق کارگران دارد. اغلب این شهر به عنوان یک شهر نسبتا بزرگ شناخته می شود و افراد بومی گوتنبرگ معروف به مهمان دوستی و وفاداری هستند.

با تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ، شما درا صل در قلب اسکاندیناوی تحصیل می کنید و تنها مسیر کوتاهی از کوپنهاگ و اوسلو وجود دارد و چند ساعت فاصله تا رم، برلین و بارسلونا می باشد. شما می توانید به راحتی تمام خیابان های شهر گوتنبرگ را طی کنید و به ساحل غربی یا جنگل های سبز برسید و تنها با طی کردن سی دقیقه ای مسیر به مکان حمل و نقل عمومی پا گذارید.

برنامه خوشامد گویی به دانشجویان

مراسم تجلیل و خوشامد گویی از دانشگاه های بین المللی در ابتدای هر تابستان برگزار می شود. برنامه مربوط به ریودادها و فعالیت های دانشجویان بین الملی ، اطلاعات کاربردی را ارائه می دهند که در دانشگاه انجام گرفته و مخصوص دانشجویانی است که در گوتنبرگ تحصیل می کنند. این امر یک موقعیت فوق العاده برای دانشجویان بین المللی و همه دانشجویانی است که از اقصی نقاط دنیا برای تحصیل به گوتنبرگ می آیند.

بیمه دانشجویان بین المللی

پیش از آن که شما کشور زادگاه خود را به مقصد سوئد ترک کنید، می بایست در نظر داشته باشید که نیاز به پوشش دهی بیمه دارید و می بایست اطلاعات ضروری را در مورد بیماری و آسیب ها و موارد تحت پوشش بیمه مطالعه نمایید.

وابسته به شرایط شهروندی شما و همچنین طول مدت زمان تحصیل شما در سوئد، شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی موظف به پرداخت هزینه ای برای شهریه و همچنین برای بیمه هستید و می بایست از قوانین و مقررات متفاوت پیروی نمایید.

بیمه آسیب های شخصی برای همه دانشجویان لازم و ضروری است.

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه گوتنبرگ شما می توانید غرامت نامه ای برای آسیب و جراحت های ناشی از تصادف، دریافت نمایید که این غرامت نامه مربوط به زمان تحصیل شما است و تصادفی مشمول بیمه می شود که در فاصله بین محل اقامت شما و دانشگاه باشد.

کارت بیمه سلامت اروپا برای دانشجویان کشورهای EU/EEA

کارت بیمه سلامت اروپا بیانگر مراقبت های بهداشتی در شهر سوئد است. به عنوان یک دانشجو از دانشگاه EA/EEA شما می بایست این کارت را داشته باشید و در زمان مراجعه به پزشک در سوئد، ارائه دهید.

بیمه دانشجویی برای دانشجویان غیر بومی

بیمه دانشجویی مربوط به دانشجویانی است که در مناطق غیر ازسوئد، برای تحصیل به دانشگاه های سوئد آمده اند و این بیمه ، در مدت زمان تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ، دانشجویان را پوشش می دهد.

دانشجویانی که بیشتر از یک سال در سوئد اقامت دارند.

همه دانشجویانی که طبق برنامه ریزی های خود به مدت حداقل یک سال یا بیشتر در سوئد یم ماند می بایست در قوانین جمعیت سوئد، ثبت نام کنند و پس از آن مربوط به مراقبت های بهداشتی در مورد شهروندان سوئد می باشد.

بیمه آسیب ها وجراحات شخصی مخصوص همه دانشجویان

همه دانشجویان می توانند غرامت نامه را برای آسیب های شخصی امضا نمایند این آسیب ها در ذیل آورده شده اند.

-         تصادف هایی که در طول سال های تحصیل رخ می دهند.

-         تصادف هایی که در فاصله مستقیم بین خانه و محل تحصیل رخ می دهند.

این بیمه، مراقبت های بهداشتی، پزشکی ، آسیب و جراحت و معلولیت های ناشی از تصادف را نیز پوشش می دهند.

برای هر آسیب رخ داده شده، بیمه SEK 500 امضا می شود.

کارت بیمه بهداشت اروپا برای دانشجویانی از کشورهای EU/EEA

پیش از آن که شما کشور زادگاه خو د را به مقصد تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ ترک کنید، می بایست اطمینان حاصل نمایید که کارت بیمه سلامت اروپایی را دارید.

با ارائه کارت بهداشت اروپا در سوئد، شما در زمینه درمان های پزشکی و همچنین اقامت در سوئد مشکلی نخواهید داشت.

این بیمه مراقبت های بهداشتی ضروری و اروژانسی را پوشش می دهد. زمانی که شما برای مراقبت های پزشکی به پزشک مراجعه می کنید نیاز دارید تا این کارت سلامت را ارائه دهید. برای این که بدانید این بیمه چه نوع درمانی را پوشش می دهند به سایت دانشگاه های سوئد مراجعه فرمایید.

امکان زندگی با خانواده در سوئد

در این بخش ما به ارائه اطلاعاتی در مورد تحصیل در کنار والدین در دانشگاه گوتنبرگ سوئد می پردازیم. در این بخش توصیه های مهمی به شما می کنیم تا پیش از آن که با خانواده به سوئد بیایید؛ در مورد آن ها فکر کنید.

مجوزهای اقامت در سوئد

اگر شما برای این که در سوئد به تحصیل بپردازید؛ برنامه دارید که خانواده تان را به سوئد ببرید می بایست آن چه را که حائز اهمیت است را بدانید. یافتن یک مکان برای اقامت در زمان تحصیلتان در گوتنبرگ بسیار ضروری است. اما بردن خانواده به سوئد امر بسیار مهم و حیاتی است. شما باید دو چیز را در نظر داشته باشید تا در زمان بردن خانواده تان به سوئد دچار فشار و استرس نشوید.

-         جست و جوی یک محل اقامت مناسب

-   یافتن یک مکان مناسب در گوتنبرگ سوئد . یافتن یک مکان برای اقامت بسیار ساده است و شما می توانید با خانواده خود در این مکان اقامت کنید.

شایان ذکر است که این امر به آن معنا نیست که دانشگاه به شما کمک کند تا مکان اقامت مناسب را در گوتنبرگ به دست آورید.

اپلای کردن برای مجوز اقامت کل خانواده

بدون در نظر گرفتن مسافت خانه تا دانشگاه؛ شما می بایست برای مجوز اقامت کل خانواده اپلای کنید و زمان پذیرش تا حد امکان کوتاه تر می شود.

اقتصاد و مراقبت های بهداشتی

اگر شما بیش از یک سال در سوئد زندگی می کنید ممکن است انواع متفاوتی از غرامت نامه ها را امضا کنید و مجوزهای مربوط به اقامت را نیز در نظر گیرید.

مراقبت های پزشکی و دندان پزشکی نیز تحت همین شرایط برای افراد مقیم سوئد ارائه می شود.

برنامه ریزی مربوط به زمان بندی شما

برای تحصیل تمام وقت از دوشنبه تا جمعه شما نیاز دارید که هشت تا هفده ساعت به مطالعه بپردازید. این حق شما است که اطلاعاتی در مورد برنامه زمان بندی و امتحانات داشته باشید و این اطلاعات را می بایست حداقل دو هفته پیش از شروع ترم تحصیلی به دست آورید تا بتوانید برنامه های زمانی خود را مدیریت کنید. مطابق با این قوانین، دانشگاه گوتنبرگ به شما برنامه زمان بندی مناسبی را ارائه می دهد.

توصیه ما به شما این است که شما می بایست اطلاعاتی در مورد روند شرایط دانشجویی خود و اقامت والدین خود کسب کنید و برای فعالیت های خود برنامه زمان بندی مناسبی داشته باشید.

اگر شما یک برنامه تحصیلی مناسبی داشته باشید و فعالیت های آموزشی خود را به خوبی پوشش دهید می بایست با مشاور تحصیلی خود به صورت مستقیم، صحبت کنید و از راهنمایی های وی استفاده نمایید.

آیا شما نیاز به پشتیبانی موقعیت دانشجویی خود دارید؟ اگر چنین است همچنان با مشاوران تحصیلی خود در تماس باشید.

میزهای پرستاری و اتاق هایی مخصوص شیر دهی به نوزاد

در دانشگاه گوتنبرگ امکان شیردهی به نوزادان فراهم است و شما همواره می توانید از این اتاق ها استفاده کنید. اتاق های استراحت و میزهای پرستاری نیز در این دانشگاه وجود دارد که می توانید در این اتاق ها به استراحت و تجدید قوا بپردازید. شما می بایست با نزدیک ترین مرکز خدماتی خود تماس بگیرید و یا با دپارتمان تحصیلی خود در تماس باشید تا از این تسهیلات استفاده نمایید.


با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 


 

   
   
   
  آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475 واحد 7 تلفن : 02188322111
  طراحی و پیاده سازی :