• تحصیل
 • سوئد
 • قبرس
 • سوئد
 • سوئد
 • دال
 • سوئد 2

 

تحصیل در سوئد

آیا تمایل دارید در خارج از کشور به تحصیل بپردازید؟ آیا دچار شک و تردید شده اید که چه مقصدی را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایید؟

در سالیان گذشته، سوئد یکی از مقاصد تحصیلی خارج از کشور است که بسیار مورد توجه دانشجویان مهاجر قرار دارد. تقریبا 40 دانشگاه در سوئد، واقع شده است و بسیاری از دانشگاه ها، رتبه بندی فوق العاده ای در جهان دارد. از جمله این دانشگاه ها می توان به دانشگاه لوند و استکهلم اشاره نمود. سوئد، از جمله پیشگامان اروپایی است که بسیاری از دوره های تحصیلی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد و نهصد موقعیت عالی را برای ادامه تحصیل داوطلبان تحصیل در این کشور به صورت رایگان ارائه می دهد.

اجازه تحصیل رایگان درسوئد، مخصوص شهروندان اتحادیه اروپا و EEA و همین طور همه کسانی است که اجازه اقامت دائمی در کشور سوئد دارند. البته برای دانشجویان دیگر کشورها نیز شرایط خاصی مبتنی بر همین کشور، وجود دارد.

سوئد در شرایط کنونی، به نام کشور عدل و مساوات اجتماعی فوق العاده شناخته شده است. کشور سوئد، بیشترین و بالاترین سطح برابری ثروت در جهان را دارد و یکی از کمترین شکاف های حقوق و دستمزد جنسیتی در دنیا، مراقبت های بهداشتی بسیار فوق العاده و سیستم آموزشی جذاب، از جمله امکانات بی نظیر کشور سوئد است.

به غیر از مقاصد مشهور تحصیلی در خارج از کشور ( انگلستان، ایالات متحده امریکا، استرالیا و کانادا) تعداد بسیاری از دانشجویان بین المللی، کشور سوئد را به عنوان مقصد اصلی خود برای تحصیل بر می گزینند. در واقع می توان اذعان داشت که کمتر کشوری را می توان یافت که سیستم آموزشی با کیفیت بالا مثل سوئد را ارائه کند. با ما همراه باشید تا چند دلیل اصلی برای تحصیل رایگان در سوئد، را برای شما در مقالات آینده بر شماریم که با انگیزه ای هرچه بیشتر سوئد را به عنوان مقصد تحصیل خارج از کشور انتخاب نمایید و از مزایای دانشجو بودن درا ین کشور به بهترین نحو برخوردار شوید.

با ما به آینده قدم بگذارید.

با ما همراه باشید و از مشاوره های رایگان تیم تخصصی پردیسان بهره ببرید.

تهران- بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475- طبقه 4 واحد 7  

تلفن: 02188322111

@pardisanstudy

 

 


با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 


 

   
   
   
  آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475 واحد 7 تلفن : 02188322111
  طراحی و پیاده سازی :