• پردیسان ، موسسه اعزام دانشجو
 • تحصیل در ایتالیا
 • تحصیلات
 • تحصیل
 • سوئد
 • قبرس
 • مالتا

 

 

سوئیس

کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب باایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. واحد پول رسمی آن فرانک سوئیس است. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند.

آب و هوا

آب و هوای سوئیس از منطقه‌ای به منطقه‌ی دیگر، متفاوت است. آب و هوای غالب آن، معتدل به همراه تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد و برفی است.

لوسرنا شهري توريستي است که بيشترين بازديدکننده را در سوئيس دارد و دانشگاه در بهترين موقعيت شهري قرار گرفته که به تمام نقاط ديدني شهر نزديک است. سوئيس در قلب اروپاست و يکي از اولين کشورهايي است که به توريسم در مقياس صنعتي پرداخت. از هتلهاي کوچک و خصوصي گرفته تا هتلهاي بزرگ 5 ستاره از شهر تا قله کوه سوئيس همه را شامل مي شود.

دوره های گردشگری و هتلداری :

 صنعت هتلداري كه در دوران كنوني يكي از اركان مهم گردشگري و بخشي از صنعت خدمات به شمار ميرود به دليل ارزآوري و رونق اقتصادي مورد توجه بسياري از كشورها قرار گرفته است. اين صنعت كه عنوان «صادرات نامرئي» نيز به آن داده ميشود با ميزباني از ميهمانان فرهنگ ها، اقوام و ملل مختلف مرزهاي جفرافيايي را در نورديده و با توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي همگام شده است.

میهمانداری، مسافرت و گردشگری را میتوان سریعترین صنعت در حال رشد دانست، صنعتی كه در مقایسه با صنایع دیگر فرصتهای شغلی بیشتری به وجود آورده است.

دانشگاه BHMS (مدرسه Business و مديريت هتل) لورزن Luzern در سوئيس

BHMS يکي از حلقه هاي سلسله مدارس معتبر سوئيس است که به سمت شهرت جهاني در بين موسسات آموزشي پيش مي رود، و در اينجا گروهي منتخب از 20 دانشجو هر ساله اين شانس را پيدا مي کنند که خود را براي دوره هاي مختلف شغلي در زمينه مهمانداري و خدمات آماده  کنند.

تحصيل در اين دانشگاه شما را لايق و کارآمد در تمام زمينه ها خواهد ساخت. و به شما امکان به دست آوردن تجريبات جهاني و برخورد با مليت ها و فرهنگ هاي مختلف را در محيطي مطمئن و امن مي دهد.

BHMS به دانشجويان مواد لازم جهت يک دوره شغلي موفق را ارايه مي دهد. و دانشجويان امکان اين را مي دهد که خود را براي آينده شغلي آماده کنند و تجربيات لازم را کسب نمايند.

برنامه ها: دوره شغلي خود را در سوئيس آغاز کنيد.

شما مي توانيد از بين 3 دوره تحصيلي و شغلي که تنظيم شده انتخاب کنيد، هر کدام از اين برنامه ها شما را به فرصت هاي شغلي مناسب در سطح بين المللي هدايت مي کند.

1- مديريت مهمانداري (HM) ارايه مدرک BBA/BA و انتقال به دانشگاه برايتون Brighton

2- مديريت آشپزخانه (CM) فرصت شغلي در سطح بين المللي با پشتيباني BHMS

3- ديپلم post Graduate (PGD) ارايه مدرک MBA/MA و انتقال به دانشگاه برايتون Brighton

زندگي در BHMS :

خوابگاه دانشجويان BHMS در خيابان Basel Strasse است و مجهز به کتابخانه، اتاق کامپيوتر و ... است و فقط چند دقيقه پياده تا ايستگاه قطار شهري راه است و کلاسها داراي اتاق بازي و vending Machin براي اوقات فراغت است.

اتاقها دو نفره، تميز و مدرن مجهز به سرويس بهداشتي مجزا و آشپزخانه است. اتاقهاي يک نفره با شارژ بيشتر نيز وجود دارد. غذاي مختلف به وسيله آشپزان تمام وقت براي دانشجويان مهيا است.

دانشجويان:

دانشجويان از سرتاسر دنيا هستند. در دنياي رو به پيشرفت ما آشنايي و تماس با فرهنگهاي مختلف و قوميت هاي گوناگون بسيار مهم و ضروري است.

زندگي دانشجويي:

BHMS به اين امر که تحصيلات آکادميک بسيار مهم است معتقد است اما اين کافي نيست چرا که يک ذهن سالم نيازمند بدني سالم است به اين منطور تلاش شده است که فعاليت فيزيکي دانشجويان تا حد امکان بيشتر شود. از اقداماتي که در راستاي اين هدف صورت گرفته ترتيب مسابقات کريکت و فوتبال در بين دانشگاهها و ترتيب برنامه هاي کوهنوردي در سرتاسر سوئيس است.

 

- کارآموزی در سوئیس (کار و تحصیل در سوئیس)

کارآموزی بخش مهمی از برنامه مطالعه در BHMS است و فرصتی برای به دست آوردن تجربه کاری در مراحل اولیه از حرفه ای را فراهم می کند. به طور کلی، اولین کارآموزی در مدرسه ای قرار دارد که دانش آموزان می توانند مهارت هایی را که در شش ماه اول در BHMS آموخته اند، تمرین کنند.

 


با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 
 

   
   
   
  آدرس دفتر مرکزی : تهران خیابان مطهری - ابتدای مفتح - کوچه مرزبان نامه - پلاک 14 - واحد 7
  تلفنهای تماس : 88318456 , 88323341
  طراحی و پیاده سازی :