• پردیسان ، موسسه اعزام دانشجو
 • تحصیل در ایتالیا
 • تحصیلات
 • تحصیل
 • سوئد
 • قبرس
 • مالتا

 

مجارستان کشوری زیبا ، حاصلخیز و سرسبز با طبیعت ویژه در قلب اروپا است. بوداپست پایتخت این کشور همواره مرکز مهم علمی ، تجاری ، فرهنگی در حوزه مرکز و شرق اروپا بوده است.یکی از اصیلترین و زیبا ترین معماری های اروپایی را میتوان در این کشور یافت که علاوه بر معماری قوی دارای زبان خاص خود نیز میباشند.موسیقی ، معماری و هنر کشور مجارستان از نمونه های بارز و قابل توجه در سطح اروپا و جهان میباشد.این کشور عروس کشور های اروپا نام گرفته است.

آب و هوای مجارستان

کشور مجارستان کشوری مسطح با دشت هایی‌ زیبا است که توسط رود دانوب معروفترین و زیباترین رود در اروپا به ۲ بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. این کشور دارای معماری بسیار زیبا و منحصر به فردی است که اصالت و زیبایی‌ را در خود جای داده‌ است. مجارستان در حوزه اروپای مرکزی قرار دارد و دارای آب و هوایی معتدل می‌باشد.

تحصیل پزشکی در مجارستان

دانشگاههای مجارستان جزء برترین دانشگاههای اروپا به خصوص در رشته پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی هستند.

ورود و راهیابی به دانشگاه های مجارستان نیازمند شرکت در آزمون ورودی نیست.

یکی از مزیت های تحصیل در مجارستان، تحصیل به زبان انگلیسی است. این موضوع برای بسیاری از کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند حائز اهمیت است.

امکان اخذ پذیرش از دانشگاهها و کالج های مجارستان بدون مدرک زبان نیز وجو دارد.

دانشگاههای مجارستان مورد تأیید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران هستند.

علاقمندان به تحصیل در رشته پزشکی در مجارستان به زبان انگلیسی ابتدا باید در دوره پری مدیکال یا پیش دانشگاهی پزشکی در یکی از دانشگاههای معتبر پزشکی مجارستان یا کالج های مخصوص دوره پری مدیکال ثبت نام نمایند و بعد از اتمام این دوره طبق اولویت نمره بدست آورده می توانند در دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان وارد شوند.

 

 

 


با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 
 

   
   
   
  آدرس دفتر مرکزی : تهران خیابان مطهری - ابتدای مفتح - کوچه مرزبان نامه - پلاک 14 - واحد 7
  تلفنهای تماس : 88318456 , 88323341
  طراحی و پیاده سازی :